Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66112.02
0.53%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3555.5
3.99%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.05
1.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.7
1.58%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bitcoin Halving için Son 5 Ay Kaldı! O Zamana Kadar Neler Olabilir?

Eğer tarihsel kalıplar devam ederse, Bitcoin tahminlere göre mart ayı sonuna kadar 50.000 dolar seviyesini hedefleyebilir.

Clock
Paylaş
Bitcoin Halving için Son 5 Ay Kaldı! O Zamana Kadar Neler Olabilir?

Son zamanlarda kripto para piyasasında istikrar hakim! Şu anda CMC verilerine göre 34,451 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin’in fiyatı analistlerin yorumlarına göre istikrarlı bir şekilde yükselişte.

Bunun nedeni yaklaşan Bitcoin Halving (Yarılanma) olabilir mi?

Bitcoin Halving için geri sayım başladı ve yaklaşık 150 gün sonra Bitcoin Halving gerçekleşecek. Yatırımcıları merakla bekleten ve umutlandıran bu olay uzun süreli bir boğa koşusunun başlamasına neden olacak mı?

728×90 muhabbit - Bitcoin Halving için Son 5 Ay Kaldı! O Zamana Kadar Neler Olabilir?300x250 muhabbit - Bitcoin Halving için Son 5 Ay Kaldı! O Zamana Kadar Neler Olabilir?

Birçok uzman, yaklaşan halving’in (yarılanmanın) Bitcoin’in fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabileceğini ve belki de ilk kez 140.000 doları bile zorlayacağını tahmin ediyor.

Kripto para topluluğunun tanınan isimlerinden Kaptan Faibik, Bitcoin’in BTC kasım ayı sonuna kadar 39.000 dolara kadar bir yükseliş rallisi gösterdiğini işaret eden görüşlerini paylaştı.

Ancak, halving’e giden yol bu kadar pürüzsüz değil, irili ufaklı taşlarla kaplı olabilir. Bitcoin’in olası bir düzeltme hareketine ve aralık/ ocak ayı başlarında 31.000 ila 32.000 dolar aralığındaki destek ve direnç seviyelerini yeniden ziyaret edebileceği bir sarsıntıya da hazır olmalısınız.

En heyecan verici kısmı, 2024 Ocak ayı ortalarında halving rallisinin başlayabileceği zaman olarak tahmin ediliyor. Eğer tarihsel kalıplar devam ederse, Bitcoin tahminlere göre mart ayı sonuna kadar 50.000 dolar seviyesini hedefleyebilir.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar