Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66612.85
0.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3248.08
2.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.05
0.72%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606.3
0.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bitcoin Madencilik Şirketi Crusoe Energy, 505 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!

Crusoe Energy Systems, C serisi finansman turunda 505 milyon dolarlık yatırım almayı başardı.

Clock
Paylaş
Bitcoin Madencilik Şirketi Crusoe Energy, 505 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!

Kripto paraların benimsenmesiyle birlikte Bitcoin madencilik faaliyetleri eş zamanlı olarak artış gösteriyor. Bildiğiniz üzere günümüzde birçok Bitcoin madencilik şirketine, yüklü miktarlarda yatırımlar yapılıyor. Bu kez ise Bitcoin madencilik şirketi olarak bilinen Crusoe Energy Systems, C serisi finansman turunda 505 milyon dolarlık yatırım almayı başardı.

728×90 muhabbit - Bitcoin Madencilik Şirketi Crusoe Energy, 505 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!300x250 muhabbit - Bitcoin Madencilik Şirketi Crusoe Energy, 505 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!

Amerika merkezli madencilik şirketi, G2 Venture Partners liderliğinde düzenlenen C Serisi fonlama turunda 350 milyon dolarlık fon topladığını kamuoyuna duyurdu. Fonlama turuna, G2 Venture Partners ve önde gelen teknoloji, enerji ve kripto para yatırım şirketleri katılım gösterdi.

SVB Capital, Sparkfund ve Generate Capital Şirketinden Crusoe Energy’ye Yaklaşık 155 Milyon Dolarlık Ek Kredi!

350 milyon dolarlık öz sermaye finansmanın yanı sıra SVB Capital, Sparkfund ve Generate Capital şirketi, Crusoe Energy’e yaklaşık 155 milyon dolarlık ek kredi imkanı sundu. Ek krediyle birlikte şirketin yeni fonu 505 milyon dolara ulaşmış oldu.

Gerçekleşen finansman turunda, önceki turlarda yatırımcı olmuş şirketler de bulunuyordu. Bu şirketler arasında Polychain Capital, Bain Capital Ventures, Winklevoss Capital, Zigg Capital, DRW Venture Capital, Atreides Management, Exor Seeds, CMT Digital ve Upper90 gibi şirketler dikkat çekti.

Crusoe Energy, Elde Ettiği Fonlarla Bitcoin Madenciliği ve Bulut Bilişim Altyapısını Güçlendirecek!

Mining Muhabbit2 - Bitcoin Madencilik Şirketi Crusoe Energy, 505 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı!
kripto para madenciliği muhabbit

Şirket elde ettiği fonlarla Bitcoin madenciliği ve bulut bilişim konularındaki altyapısını geliştirmeye hazırlanıyor. Ayrıca Amerika merkezli enerji şirketi 157 çalışan sayısını 2022 yılının sonuna kadar 250’ye çıkarmayı planlıyor.

86 veri merkezinin işletmesini yapan Crusoe Energy, geçtiğimiz günlerde petrol devi Exxon şirketi ile büyük bir pilot projeye imza atarak, veri merkezlerini Alaska, Nijerya, Arjantin, Guyana ve Almanya’ya da kurmaya başlamışlardı.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar