Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65772
-0.21%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3386.67
-1.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.79
-3.71%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $579.9
-0.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bitcoin Ödemeler Uygulaması Strike, İngiltere’de Hizmete Girdi

Clock
Paylaş
Bitcoin Ödemeler Uygulaması Strike, İngiltere’de Hizmete Girdi

The Strike uygulaması İngiltere’deki kullanıcılara uzun süredir beklenen hizmetlerini sunmaya başladı. Strike’ın “Küresel Gönderim” özelliği kullanıcıların Bitcoin’in Lightning Network üzerinden hızlı ve düşük maliyetli havaleler yapmalarını sağlıyor.

728×90 muhabbit - Bitcoin Ödemeler Uygulaması Strike, İngiltere'de Hizmete Girdi300x250 muhabbit - Bitcoin Ödemeler Uygulaması Strike, İngiltere'de Hizmete Girdi

Uygulama Bitcoin ve Lightning Network üzerinden alım, satım, gönderim, çekim ve küresel ödemeler yapma imkanı tanıyor. Strike’ın kurucusu ve CEO’su Jack Mallers, İngiltere’nin 67 milyon nüfusu ve küresel ekonomide altıncı sırada olmasının, Bitcoin’in benimsenmesi için “önemli fırsatlar” sunduğunu belirtti.

Bitcoin Ödemeler Uygulaması Strike, İngiltere Piyasasında Faaliyete Geçti

Strike’ın iOS ve Android uygulaması, İngiltere kullanıcılarına banka hesaplarından anında ücretsiz sınırsız GBP yatırma imkanı sunarak Bitcoin satın almalarını sağlıyor. Ayrıca otomatik dönüşüm ve planlı tekrarlayan alımlar da yapılabiliyor. Kullanıcılar Bitcoin’lerini satabilir, banka hesaplarına çekebilir, kendi kendine saklama cüzdanlarına transfer edebilir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar