Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66366
0.48%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3253.34
2.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.08
2.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $611.6
1.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Bitcoin Önemli Direnç Seviyesini Tekrar Test Ediyor!

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Bitcoin’i inceliyoruz. Bitcoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Bitcoin Önemli Direnç Seviyesini Tekrar Test Ediyor!

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Bitcoin yani BTC’yi inceleyeceğim. Uzun bir süredir aynı şekilde takip ettiğimiz BTC grafiğinin son durumunu değerlendireceğiz. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıkları altında incelemeye başlayalım.

728×90 muhabbit - Bitcoin Önemli Direnç Seviyesini Tekrar Test Ediyor!300x250 muhabbit - Bitcoin Önemli Direnç Seviyesini Tekrar Test Ediyor!

BTC Fiyat 25 Ekim 2022

Gün içerisinde 20.000 dolar seviyesini aşan BTC, şu an 20.291 dolar seviyesinde işlem görmekte.

BTC Grafik 25 Ekim 2022

EaHls61F - Bitcoin Önemli Direnç Seviyesini Tekrar Test Ediyor!
Bitcoin fiyat grafiği 25.10.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Binance borsasının BTC/USDT paritesini kullanarak hazırladığım grafik 4 saatlik zaman dilimindedir. TradingView aracılığıyla hazırladığım grafiğin üzerinde destek ve direnç bölgeleri bulunmakta. Grafik üzerinde bulunan destek ve direnç bölgelerinden alınan tepkiler ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmakta.

BTC Analiz 25 Ekim 2022

Son Bitcoin fiyat analizimi, 4 Ekim 2022 tarihinde hazırlamıştım. Destek ve direnç bölgelerine vurgu yaptığım fiyat analizinde, 20.500 dolar direnç seviyesine oldukça yakındık. Direnç bölgesinden tepki alan BTC, 18.000 dolar destek seviyesine kadar geriledi. Güçlü destek seviyesini kaybetmeyen BTC, %9 oranında tepki alarak direnç bölgesini tekrar test ediyor.

Grafiğimizin güncel durumuna bakacak olursak, direnç bölgesine oldukça yakınız. Bu seviyeden kâr ve direk satışı yaparak mevcut pozisyonlar korunabilir. Yeni işlem açmayı düşünenler ise 20.500 dolar direnç seviyesinin aşılmasını bekleyebilir. Güçlü direnç seviyesinin aşılması durumunda, kırılan direnç seviyesi artık destek seviyesi olarak çalışacaktır. Bu nedenle 20.500 dolar direnç seviyesinin üzerine alarm kurmak mantıklı olacaktır.

BTC Fiyat Analizi - Bitcoin Önemli Direnç Seviyesini Tekrar Test Ediyor!

BTC Yorum 25 Ekim 2022

Bitcoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Ayrıca TradingView üzerinde BTC/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar