Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60120.01
3.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3198.54
2.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.03
1.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.8
0.71%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bitcoin’de Alım Fırsatı Gelecek mi? Bu Fiyattan Boğa Sepeti Yapılır mı?

Kripto para piyasası analisti Doodle, muhabbit.com okuyucuları için gündeme dair son gelişmeleri yazdı.

Clock
Paylaş
Bitcoin’de Alım Fırsatı Gelecek mi? Bu Fiyattan Boğa Sepeti Yapılır mı?

Ladies and Centilmenler, ne alınacak seviyeye gelmeyen ne de satılacak seviyeye gelmeyen bir haftayı geride bıraktık. Bir düşüyor gibi yapıyor, bir çıkıyor gibi. Bunlar sizi bunaltmasın ve yormasın, güzel günler göreceğiz biraz daha sabır.

Bitcoin’de Alım Fırsatı Gelecek mi?

Bitcoin tarafında 12 aydır bir yükseliş trendi var. Aylık RSI 6 seviyesi 80 ve bu yüzden buradan bir boğa başlayacağını düşünmüyorum. Bir düzeltme şart, 38500 seviyesini test edip yukarı yönlü tepki alsak da rsi bölgesinde haftalıkta ancak 60’lara kadar çekilme görebildik. 43800 altında bir haftalık kapanışın bizi hala 35600-30500 arasına taşıyabilme ihtimali var. Bu bölgenin sağlıklı bir bölge olduğu görüşündeyim. Bu fiyatlar altında beklentim yok. Buralara geldiğimizde son alımlarımızı yapacağım. Bitcoin spot alma düşüncem yok. Fakat 32500 seviyelerinden 4x Long işlem alabilirim. Boğa sonuna kadar tutmak için.

728×90 muhabbit - Bitcoin'de Alım Fırsatı Gelecek mi? Bu Fiyattan Boğa Sepeti Yapılır mı?300x250 muhabbit - Bitcoin'de Alım Fırsatı Gelecek mi? Bu Fiyattan Boğa Sepeti Yapılır mı?

Bu Fiyattan Boğa Sepeti Yapılır mı?

Öncelikle her fiyattan alım yapılır. Önemli olan beklentidir. Eğer güzel bir kazanç beklentiniz var ve uzun vade sepet yapmayı düşünüyorsanız ya da Bitcoin 26 bin dolar seviyesindeyken cesaret edip alamadıysanız, şu an altcoinlerin çoğu o fiyattan 3x yukarda. Ama elinizde hiç mal olmadan durmak sağlıklı bir hareket değildir. Eğer hiç mal yoksa cüzdanınızın %25-30 arasını olusturacak şekilde buradan sepet yapabilirsiniz. Düştükçe ekleme yöntemi ile ilerlersiniz. Düştükçe ekleme dediğim unsur, alım yaptığınız noktadan yüzde 30’den fazla düştüyse yapılmalıdır. Yani 1 dolardan alım yaptınız, ekleme için 0.7 seviyesine emir atabilirsiniz. Tüm alımlarımı neredeyse 3 parça halinde yapıyorum. Çok sert bir düşüş ya da beklenti dip seviyem değilse tek seferde tüm alımımı yapmam. Şu an yüzde 40 mal yüzde 60 nakitteyim.

Hayal satın almayın, yatırım yapın!!
Sizleri seviyorum ❤️

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar