Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65746.08
-1.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3534.6
-1.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.48
-5.48%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.3
-1.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Bitcoin’de Düşüş Devam Edecek mi? Kripto Parada Boğa Ne Zaman Başlayacak? Copy Trade Nedir?

Şu ana kadar başarısız olduysanız bile şuna inanıyorum. Sizler başarmak için her yolu deniyor ve öğrenmeye çalışıyorsunuz. Bu da demektir ki 2025 ilk çeyreğinde bugünleri gülerek, bol paralı bir şekilde arkadaşlarınıza anlatacaksınız.

Clock
Paylaş
Bitcoin’de Düşüş Devam Edecek mi? Kripto Parada Boğa Ne Zaman Başlayacak? Copy Trade Nedir?

Ladies And Centilmenler, eskilerin yorulduğu yenilerin ”keşke halka arzlara katılsaydım daha çok para vardı” dediği bir piyasadayız.

Bir çoğumuz hayaller ile her sabah borsa hesabına bakarken; bir kısım uygulamayı sildi ve vazgeçti, bir kısım da sanki milyon dolar işletiyorsun sözlerini işite işite 3 dakikada bir borsaya bakmaya devam ediyor. Bu 3 kişi de yanlış yaptığını düşünmesin.

728×90 muhabbit - Bitcoin'de Düşüş Devam Edecek mi? Kripto Parada Boğa Ne Zaman Başlayacak? Copy Trade Nedir?300x250 muhabbit - Bitcoin'de Düşüş Devam Edecek mi? Kripto Parada Boğa Ne Zaman Başlayacak? Copy Trade Nedir?

Her insanın kendine ait tepki şekli vardır. Sonuç olarak, 2024’ün 4. çeyrekte sizi eleştiren kişilerin %50’si ”abi bu Bitcoin uçacak diyorlar, sen biliyorsun bu işleri nasıl para yatırabiliriz” diye sizden yardım alacak. Geriye kalanların yarısı da 2025 ikinci çeyreğinde siz satarken ”kanka ben de XRP aldım 589 dolar olacakmış Simpsons’larda paylaşmışlar sen de al” diye ilk alımını yapacaklar. Yani yorulmak çekinmek bıkmak yok. Sizi şu an boş işler ile uğraşıyorsun diye suçlayan herkes sizin tepede mal satacağınız insanlardır.

Bitcoin’de Düşüş Devam Edecek mi ?


Evet, beklentim bu yönde ama bu üzülerek söylediğim bir şey değil. Diğer muhabbit yazılarımda da buna değinmiştim. Sağlıklı bir yükseliş için Ayı döneminde yapılan karların satışları gelmesi gerekiyor. Temiz bir sayfa ile Boğaya başladığımızda, daha az stres daha çok kazanç olacaktır. 3 sert düşüş bekliyordum biri 30k’dan 25k’ya düşüş, bu gerçekleşti. İkincisi 22000-19800 arasına mum bunun da kasım ayında gerçekleşmesini bekliyorum. 3. düşüş Halving (yarılanma) öncesi mart ayında 16000-13800 arasına bir çekilme. 29500 üstünde kapanış yapmadıkça, hedef noktalarımda değişiklik olmayacaktır. Bu demek değildir ki sürekli düşe düşe ilerleyeceğiz. Her sert düşüşte bir mal toplama gerçekleşir ve oralardan kar yapılır. Bunları değerlendirin. Zaten 13800 gelecekmiş diye düşünüp 20k iğnesinde alım yapmazsanız üzülürsünüz. Alım yapacağınız proje iyiyse anında tepki alıp kazanç sağlattıracaktır.


Kripto Parada Boğa Ne Zaman Başlayacak


Geçmiş dönemleri izlediğimizde Halving öncesi bir dip, Halving sonrası bir akümülasyon süreci. Sonrasında yavaş tempoda bir yükseliş. Arkasından haberler arkasından koşu başlıyor. O zaman 2024 ilk çeyrekte yaşanan düşüşte mal toplamak. İkinci çeyrekte yaşanan akümülasyonda sayı artırmak. Üçüncü çeyrekte yürüyen Bitcoin’de koltuğumuza oturmak. Dördüncü çeyrekte uçuşu izlemek. 2025 ilk çeyrekte haberleri açıp Bitcoin yatırımı yapanlar milyonlarca dolar kazandı haberlerini izlerken yavaş yavaş kar satışlarına başlamak 🙂

Bu tarihler daha önceki döngülere göre tahminlerdir. Tarihler tutmasa bile döngü tam bu şekildedir. Döngüyü takip edin, ‘Ne zaman zengin olacağınızı değil, ne kadar zengin olacağınızı düşünün’ ve buna göre yatırımınızı yapın.


Future İşlemlerde Dikkat Etmemiz Gereken Noktalar Nedir?


Binance Copy Trade Future işlemleri başlamışken, buna değinmeden geçemeyeceğim. Şu anda farklı bir borsada Copy trade paylaşımı yapıyorum. Ama yakın dönemde Binance’te Copy Trade paylaşımı yapmayı planlıyorum. Burada dikkat etmeniz gereken husus şu. Kripto para piyasasında orta banttayız. Long yada short yönlü uzun vade yön alacak bir pozisyonda değiliz. Yüksek X kısa süre olayına dikkat etmek lazım. Kar al kaç Scalp işlem dikkat edin. %200 karda iken birden liq mesajı alabilirsiniz. Kar almak çok önemli. Future işlemler spot işlemler gibi kaybettiğinizde boğada maliyetine satarım diyebileceğiniz bir yer değil. Future işlemde kaybetmek o paranın tamamen yok olmasıdır. Bu sebep ile eğer bir trader değilseniz, zararınızı çıkarmak için vadeli işlemlere girmeyin. Spot gibi yavaş hareket eden bir piyasada bile zarar ediyorken 10x 50x daha hızlı hareket eden bir piyasada para kazanmanız imkansız. Yine de bu yatırımı değerlendirmek istiyorsanız Copy Trade yöntemini değerlendirin.

Copy Trade Nedir?

Bu işlem kopyalamaktır. Yani bir yatırımcı seçiyorsunuz ve işlemlerini kopyalayın diyorsunuz, kişi nasıl işlem alıyorsa sistem sizi o işleme alıyor. Kendi cüzdanınızdan kendi belirlediğiniz tutar ile katılabildiğiniz için ve işlem kopyalayabileceğiniz kişinin geçmişe dair bütün verilerini inceleyebildiğiniz için başarı oranına göre seçim yapıp bütçenizin bir kısmını kişinin bu işlemlerine bağlayabiliyorsunuz. Bu şekilde Vip grup adı altında dolandırılma dönemi son buluyor. Kimseye size işlem açsın diye para vermenize gerek kalmıyor. Borsada bunu ücretsiz ve güvenli bir şekilde yapıyorsunuz.

Yazarken yorulduğum, sizlerin okurken yorulmadığı bu çok uzun yazıyı okumanız, gerçekten bu piyasada bir şeyleri anlamaya ve öğrenmeye çalıştığınız gerçeğini gösteriyor. Şu ana kadar başarısız olduysanız bile şuna inanıyorum. Sizler başarmak için her yolu deniyor ve öğrenmeye çalışıyorsunuz. Bu da demektir ki 2025 ilk çeyreğinde bugünleri gülerek, bol paralı bir şekilde arkadaşlarınıza anlatacaksınız. ”Bu da düşüş mü ya ben neler gördüm neler” diyeceğiniz günler yakında. İnanın birlikte başaracağız.

Yazılarımın size ulaşmasını sağlayan muhabbit ekibinin Twitter’daki bu paylaşımını beğenip paylaşırsanız sevinirim. Seviliyorsunuz. 🥰🥰🥰🐢

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar