Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59390
2.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3171.21
1.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.9
-0.08%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $533.5
-0.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Bitcoin’in Piyasa Değeri Tüm Zamanların En Yükseğinde!

Bitcoin yükselişte!

Clock
Paylaş
Bitcoin’in Piyasa Değeri Tüm Zamanların En Yükseğinde!

Devam eden parabolik bir boğa sezonunun ortasında, Bitcoin’in (BTC), Amerikan bankacılık devi JPMorgan’a karşı piyasa değeri açısından önemli bir dönüm noktasına ulaştığı bildiriliyor.

24 Kasım tarihinde Bitcoin, Aralık 2017’den bu yana ilk defa 19.000 $ fiyat bandını aşarak piyasa değerinde tüm zamanların rekorunu kırdı.

728×90 muhabbit - Bitcoin'in Piyasa Değeri Tüm Zamanların En Yükseğinde!300x250 muhabbit - Bitcoin'in Piyasa Değeri Tüm Zamanların En Yükseğinde!

Yayın sırasında Bitcoin’in piyasa değeri 350 milyar $’a ulaştı. 24 saat öncesinde Bitcoin’in bu değeri ise 345 milyar $’dı.

Macro Trends’den alınan verilere göre, JPMorgan’ın piyasa değeri 23 Kasım’da 349 milyar $’dan kapandı. Bu yılın başlarında, JPMorgan’ın piyasa değeri 258 milyar $’a kadar düşmüştü.

image 20 - Bitcoin'in Piyasa Değeri Tüm Zamanların En Yükseğinde!
Bitcoin’in Piyasa Değeri. Kaynak:CoinMarketCap

Şirketin CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin için önde gelen bir eleştirmen olarak davrandı ve 2017 senesinde, Bitcoin’i “dolandırıcılık” olarak nitelendirmişti.

Dimon, yükselen boğa koşusuna ve PayPal gibi büyük şirketlerin Bitcoin satın almasına rağmen BTC hakkındaki olumsuz duruşunu değiştirmiş durumda değil. 18 Kasım’daki New York Times DealBook Online Zirvesi’nde Dimon, popüler kripto para birimin, düzenleyici kontrollerden geçmiş tescilli blockchain ağları ile karşılaştırdı ve şunu söyledi: “Bitcoin biraz farklı bir şey ve kesinlikle benlik değil”

CEO’nun Bitcoin şüpheciliğine rağmen, Ekim 2020’de JPMorgan’ın yatırımcılarına, BTC fiyatını uzun vadede ikiye ya da üçe katlayacağını öne sürerek “Bitcoin’in potansiyel uzun vadeli yükselişe sahip olacağını” söylediği bildirildi.

Sizce yakın zamanda Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yükseğine ulaşacak mı?

Daha fazla Bitcoin Haberi için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberi için: Altcoin Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Market Cap

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar