Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52224.62
1.03%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2996.61
1.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.31
-2.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $354.2
0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Bitcoin’in Yeni Rekoru Çin Devlet Televizyonu’nda Anlatıldı!

Bitcoin, 20,000 $ barajının aşılmasının ardından ana akım medyada haber olmaya devam ediyor.

Clock
Paylaş
Bitcoin’in Yeni Rekoru Çin Devlet Televizyonu’nda Anlatıldı!

Bitcoin, 20,000 $ barajının aşılmasının ardından ana akım medyada haber olmaya devam ediyor.

CCTV (Çin Devlet Televizyonu) yeni rekorun ardından Bitcoin’i anlattı. 2017 yılındaki zirvesini geride bırakarak 20,000 $’ın üzerine çıkan Bitcoin, 1 Milyar’dan fazla izleyicisi bulunan televizyon kanalında haber oldu.

Binance BannerBinance Banner

ABD’de de Gündem Oldu

Bitcoin’de 20,000 $ seviyesinin aşılmasının ardından ABD’de de gündem oldu. Twitter’da 100 bin üzeri tweet ile ABD’de gündem olan Bitcoin, trendlerde de zirveye oturdu.

Twitter Gündemi

Bitcoin ile birlikte Coinbase de ABD’de gündem oldu. 20,000 $’ın aşılması ile birlikte erişim sorunları ile gündeme gelen Coinbase, bir önceki 20,000 $ denemesinde de aynı sorunları yaşamıştı.

Barajın aşılması ile birlikte Binance tarafında da erişim sorunları gündeme gelirken, Telegram’da bile kısa süreli erişim sorunu yaşandı. Kripto para dünyasının temel mesajlaşma uygulaması olarak öne çıkan Telegram’da yaşanan kısa süreli erişim sorunu, tepkiye sebep oldu.

Bitcoin’in ana akım medyada yeniden yer bulmaya başlaması ile yeni yatırımcı akımının tetiklenebileceği birçok analist tarafından belirtilmekte. Ülkemizde de ana akım medyada kripto para verileri ve kripto para borsası reklamları fazlasıyla kendine yer buluyor. Önde gelen finans televizyonlarında düzenli olarak kripto para verilerinden bahsedilmesi, yatırım yapmak isteyen fakat çekingen davranan kişiler ve kurumlar için cesaretlendirici etkiye sahip olabilir.

Bitcoin’in tüm zamanların zirvesine ulaşması ile birlikte sizce yeni bir yatırımcı kitlesi akını başlayacak mı?

Bitcoin an itibarıyla 22,600 $ seviyelerinden alıcı bulmakta. Bir gün içinde neredeyse 3,000 $’lık artış yaşayan lider kripto para biriminde yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar