Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59463.99
2.91%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3171.87
1.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.91
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $533.7
0.11%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Bitfinex’te DogeCoin Lending İşlemleri Başladı!

Son günlerin popüler kripto parası DogeCoin dün, yüzde 100’den fazla artmıştı.

Clock
Paylaş
Bitfinex’te DogeCoin Lending İşlemleri Başladı!

Bitfinex az önce yaptığı duyuru ile birlikte platformunda DogeCoin’i (DOGE) listelediğini duyurdu. Listeleme ile birlikte lending işlemleri da başlatılmış oldu.

Son günlerin popüler kripto parası DogeCoin dün, yüzde 100’den fazla artmıştı. Bildiğiniz üzere TikTok uygulaması ve kullancıları tarafından “DogeCoin 1 USD” hareketliliği yaşanmıştı. Yaşanan talep patlaması sonucunda bazı borsalarda likidite sorunu yaşanmış ve DOGE fiyatı ciddi derecede artmıştı. Hatta alım yapılan borsaların birinde tahta neredeyse tamamen boşalmıştı.

Uzun süren sessizliklerin ardından yaşadığı büyük yükselişler ile dönem dönem dikkatleri üzerine toplayan kripto para, aynı zamanda birçok yatırımcı için de “boğa habercisi” niteliği taşımakta.

DOGE yükselişi ardından piyasada yeşil renk hakimiyeti görülürken birçok altcoinde de önemli yükselişler yaşanmış durumda.

Bitfinex’te MDOGE Lending İşlemleri Yolda

Lending tarafından DOGE olarak değil de MDOGE olarak işlemlerin başlatılacağını belirten Bitfinex ekibi, MDOGE’ın 1.000.000 DOGE coine tekabül ettiğini açıklamış durumda. Kısacası 1 MDOGE, 1.000.000 DOGE.

Yaşanan likidite sorununa çözüm olabilecek lending işlemleri sonrasında fiyat hareketliliğinin devam etmesi halinde, lending kullanıcıları önemli faiz oranı fırsatları yakalayabilir.

Bildiğiniz üzere sert hareketlilik dönemlerinde lending platformlarında yüzde 1000’leri geçen faiz oranları yakalanabiliyor. Uzun dönem DOGE tutan yatırımcılar için, DOGE arttırmak adına önemli bir alternatif olan lending işlemleri birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte.

3 farklı paritede işlem görecek olan DOGE, BTC ve USD paritelerinde işlem görebilecek. İşlemler ise yarın başlıyor.

Sizce DogeCoin sert fiyat hareketine devam edecek mi?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar