Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70230.12
0.92%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3816.03
5.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.29
4.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $618.4
4.44%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bithumb Meta, Kim Hyeong-seok’un Eğlence Şirketinin 2. Büyük Hissedarı Oldu

Bithumb Meta Kim Hyeong-seok’un eğlence şirketine kayda değer bir yatırımda bulunarak şirketin ikinci büyük hissedarı haline geldi.

Clock
Paylaş
Bithumb Meta, Kim Hyeong-seok’un Eğlence Şirketinin 2. Büyük Hissedarı Oldu

Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsası Bithumb’ın metaverse yan kuruluşu Kim Hyeong-seok’un eğlence şirketine kayda değer bir yatırımda bulunarak şirketin ikinci büyük hissedarı haline geldi.

Besteci ve yapımcı Kim Hyeong-seok’un eğlence şirketi Nonuni Raiders Entertainment ile Bithumb’ın ilerde içerik ortaklıkları kurmaları bekleniyor. Bu ortaklığa göre iki platformun ortaklaşa yarattığı ekosistemde yer alan katılımcılar metaverse’de kendi dijital içeriklerini oluşturarak bu içeriklerden gelir elde edebilecekler.

728×90 muhabbit - Bithumb Meta, Kim Hyeong-seok'un Eğlence Şirketinin 2. Büyük Hissedarı Oldu300x250 muhabbit - Bithumb Meta, Kim Hyeong-seok'un Eğlence Şirketinin 2. Büyük Hissedarı Oldu
Kim Hyeong seok 901x600 - Bithumb Meta, Kim Hyeong-seok'un Eğlence Şirketinin 2. Büyük Hissedarı Oldu
Kim Hyeong-seok

Bithumb Sanatçıların Yaratıcılığını Beslemeyi Hedefliyor

Bithumb Meta Şubat 2022 tarihinde bir sosyal metaverse platformu olarak kurulmuştu. Kurulan ortaklığa dair hislerini dile getiren Kim Hyeong-seok, Bithumb Meta’nın metaverse platformu dijital içerik üreticilerinin yaratıcılıklarını konuşturabilmeleri için olabilecek en elverişli imkanları sunduğunu belirtti. Bu ortamda içerik üreticilerine, sanatçılara ve genel olarak tüm katılımcılara eşsiz bir tecrübe sunacaklarının da garantisini verdi.

İlginizi çekebilir: Metaverse Nedir?

Kim Hyeong-seok dijital içerik üretmekteki heves ve başarısını daha önce metaverse’e dahil olarak ve NFT teknolojisini kullanarak göstermişti. Kim Hyeong-seok’un şirketi Mayıs 2022 tarihinde ilk siber müzik grubu olan 402’yi halka tanıtmayı planlıyor.

Kim Hyeong-seok ile gerçekleştirilen ortaklıktan memnuniyetini dile getiren Bithumb Meta CEO’su Cho Hyun-sik’e göre Nonuni Raiiders tarafından geliştirilen 402, web 3.0 dünyasında yükselen bir trend olmaya aday.

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar