BİZİ TAKİP EDİN

SON DAKİKA

BitMEX Altcoinleri Ekliyor! İlk DeFi Listelemesi Geldi!

Yapılan açıklamada 4 altcoinin platformda işlemlere başlayacağı bildirilmiş durumda.

Yayın:

-

bitmex kripto para borsası

BitMEX bu sabah yaptığı duyuru ile birlikte platformuna yeni altcoinleri ekledi.

Yapılan açıklamada 4 altcoinin platformda işlemlere başlayacağı bildirilmiş durumda.

Eklenecek altcoinler ise Eos (EOS), Tezos (XTZ), Chainlink (LINK) ve Cardano (ADA).

Kullanıcılara tarafından gelen geri bildirimleri ve talepleri dinleyerek altcoin listelemelerini gerçekleştirdiğini belirten BitMEX ekibi, yeni listeleme kararı ile birlikte yoğun ilgi duyulan altcoin piyasasında kullanıcı isteklerini karşılamaya başlayacaklarını bildirdi.

İlk DeFi Listelemesi

ChainLink (LINK) listelemesi ile birlikte ilk DeFi tokeni listelemesini de gerçekleştirdiğinin altını çizen BitMEX ekibi, XTZ ile birlikte en çok trade edilen iki altcoini platformunda işlemlere açtığını bildirdi.

Cardano ve Eos için USDT tabanlı yeni kontratlar da tanıtan türev işlem borsası, bu adımı ile birlikte “quanto” sözleşmelerini de bir ileri seviyeye taşıdığının altını çizdi.

BitMEX tarafından gerçekleştirilen toplu altcoin listelemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Binance Yeni Launchpool Projesini Duyurdu! Venus Protocol Geliyor!

Yield farming yöntemi ile birlikte staking yoluyla elde edilecek olan yeni token için Launchpool ile staking gerçekleştirmek yeterli olacak.

Yayın:

-

Binance Launchpool XVS

Kripto para borsası Binance, bugün yaptığı duyuru ile birlikte yeni Launchpool projesini açıkladı.

Venus Protocol (XVS) isimli proje Launchpool üzerinde başlatılacak.

Yield farming yöntemi ile birlikte staking yoluyla elde edilecek olan yeni token için Launchpool ile staking gerçekleştirmek yeterli olacak.

Farming için üç farklı coin staking için kabul edilmekte.

Binance’in kendi tokeni olan Binance Coin’in (BNB) yanı sıra Binance USD (BUSD) de staking için kabul edilen tokenler arasında bulunuyor.

Swipe da Kabul Ediliyor

Binance staking için üçüncü bir tokeni de etkinliğe dahil etmiş durumda.

Geçtiğimiz dönemde Binance tarafından satın alınan Swipe platformunun tokeni SXP de farming için kabul edilen tokenler arasında bulunuyor. Bu sayede SXP için uzun dönemli yatırım hedefleyen kullanıcılar SXP tokenleri ile XVS de elde edebilecek.

Yüzde 20’si Dağıtılacak

Launchpool etkinliği ile birlikte toplam XVS miktarının yüzde 20’si katılımcılara dağıtılacak. Bu sayede toplam arzı 30 Milyon adet olan XVS’in 6 Milyon adedi farming yoluyla dağıtılmış olacak.

Özel bir satış gerçekleştirmemiş olan projenin ilk çıkışı dağıtımı Launchpool aracılığı ile gerçekleştirilmiş olacak.

Farming periyodu için ise 1 aylık bir süre verilmiş görünüyor.

Yarın itibarıyla başlatılacak farming Ekim ayının 29’una dek sürecek.

XVS farming etkinliğine katılmayı düşünüyor musunuz?

OKUMAYA DEVAM ET

SON DAKİKA

Binance’de Yine Erişim Sorunu! Çöktü Mü?

Küresel kripto para borsası Binance, yine bir erişim sorunu ile karşı karşıyayken çöktü iddiaları havada uçuşuyor.

Yayın:

-

Son dakika

Kripto para dünyasında problemsiz bir gün geçmiyor! Birkaç saattir Türk kripto para yatırımcıları çoğunlukta olmak üzere küresel kripto para borsası Binance’e erişim sıkıntısı yaşanıyor.

Yaklaşık 1 saat önce CEO Changpeng Zhao namıdiğer CZ tarafından da dile getirilen erişim sorunu, hâlâ devam ediyor. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda nginx cluster’larından birinin çöktüğünü fonların güvende olduğunu, ekibin sorunu gidermek için çalıştığını açıkladı.

Kısa süre içerisinde sorunun çözüldüğünü ancak hâlâ tam olarak kontrol etmediklerini ileten CZ, çok erken konuştuğunu ve sorunun hâlâ devam ettiğini ekledi.

Spot API’nin gayet iyi çalıştığını ancak bazı kullanıcıların vadeli işlemler API’sında sorun yaşadığını duyduğunu paylaştı. Ardından da data center sağlayıcılarından birinde donanımsal bir sorun olduğunu doğruladıklarını ve bu konu üzerinde çalışmalarına devam ettiklerini yazdı.

Haber güncellenecektir.

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.