Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51742
1.23%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3063.94
3.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.19
2.20%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.4
1.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

BitMEX Üç Yeni Hizmet Eklemeyi Düşünüyor!

Kripto para türev borsası BitMEX, spot ticaret, komisyonculuk ve muhafaza hizmeti olmak üzere üç yeni hizmeti sistemlerine entegre etmeyi düşündüklerini açıkladı.

Clock
Paylaş
BitMEX Üç Yeni Hizmet Eklemeyi Düşünüyor!

Kripto para türev borsası BitMEX, spot ticaret, komisyonculuk ve muhafaza hizmeti (spot trading, brokerage ve custody) olmak üzere üç yeni hizmeti sistemlerine entegre etmeyi düşündüklerini açıkladı.

BitMEX’in üst kuruluşu 100x Group’un CEO’su Alexander Höptner, bugün (04.03.2021) Bloomberg’e verdiği röportajında vermeyi düşündükleri yeni hizmetleri açıkladı.

Binance BannerBinance Banner

“Bu hizmetleri nasıl sağlamak istediğimize çok hızlı karar vermeliyiz ve sonra bir ortak bulup bulamayacağımızı veyahut bir şeyler inşa edip edemeyeceğimize bakmalıyız.”

100x Group CEO’su Alexander Höptner

Daha önce Almanya merkezli borsa Börse Stuttgart’ta çalışan CEO, BitMEX’in küresel düzenleyicilerle olan ilişkilerini değiştirmeyi hedeflediğini de açıkladı. Höptner, “Şu anda sadece bulunduğumuz lokasyondaki düzenleyicilerle iletişimdeyiz ancak bulunmadığımız lokasyonlardaki düzenleyicilere de ulaşacağız.” dedi.

Höptner, Amerika Birleşik Devletleri tarafından BitMEX ve o zamanki yöneticilerine kara para aklamayı önleme protokollerine gerekli özeni göstermedikleri iddiasıyla dava açıldıktan üç ay sonra yani 2021 yılı Ocak ayında 100x Group’a katılmıştı.

Bugün yayınlanan habere göre, BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes başta olmak üzere eski yönetim kurulu üyelerinin yakın bir zamanda teslim olması bekleniyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar