Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66071.48
0.83%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3553.5
5.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.99
1.49%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.4
1.73%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

BitMEX’in Kurucu Ortağı, Bitcoin’in 1 Milyon Dolara Yükseleceğini Düşünüyor!

Bitmex Kurucu Ortağı Arthur Hayes, Bitcoin’e ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Clock
Paylaş
BitMEX’in Kurucu Ortağı, Bitcoin’in 1 Milyon Dolara Yükseleceğini Düşünüyor!

Ünlü kripto para borsası BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, geçtiğimiz günlerde Rusya-Ukrayna savaşının ekonomi üzerindeki etkisini konu alan “Enerji İptal Edildi” adlı bir blog yazısını yayımladı.

Bildiğiniz üzere Rusya-Ukrayna savaşının başlamasından bu yana dünyada ekonomik anlamda büyük bir çöküş yaşanıyor. Gündemde sık sık bu konuyla ilgili yorumlar dolaşırken bu kez BitMEX Kurucu Ortağı Arthur Hayes konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu:

728×90 muhabbit - BitMEX'in Kurucu Ortağı, Bitcoin'in 1 Milyon Dolara Yükseleceğini Düşünüyor!300x250 muhabbit - BitMEX'in Kurucu Ortağı, Bitcoin'in 1 Milyon Dolara Yükseleceğini Düşünüyor!

Ülkede şu an mevcut durumda olan krizin yanı sıra daha büyük bir finansal krize gireceğimizi düşünüyorum. Küreselleşmiş finansal sistemden her alanda etkilenen emtia üreticileri ve tüccarlarının kayıpları büyük rakamlara ulaştı. Bu finansal kriz, dünya çapındaki finansal sistemleri de olumsuz etkileyecektir.

Arthur Hayes

Hayes kapsamlı açıklamalarının devamında ise “Petro Dolar” ve “Euro Dolar” tarafından kontrol edilen para sisteminin de yakın zamanda son bulacağının altını çizdi.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Arthur Hayes, ABD’nin ve doların finans dünyasında bu denli büyük güç olmasının sebeplerine de değindi. Ayrıca ABD ve doların finans dünyasında nasıl büyük bir güç haline geldiği hakkında şu yorumlarda bulundu:

Eskiden Amerika imalat işlerinde oldukça baskındı. Fakat günümüzde Amerika makro ölçekte dünyaya mal değil, finans ihraç etmeye odaklandı.

Arthur Hayes

Hayes, “Altın 10 Bin Doların Üzerine Çıkarsa, Bitcoin de Bir Milyon Dolara Çıkabilir.”

Bitcoin Yedek - BitMEX'in Kurucu Ortağı, Bitcoin'in 1 Milyon Dolara Yükseleceğini Düşünüyor!
Bitcoin

BitMEX’in Kurucu Ortağı Arthur Hayes, altının 10.000 doların üzerine çıkması durumunda en büyük kripto para birimlerinden biri olan Bitcoin’in 1 milyon dolara doları görebileceğini vurguladı.

Ayrıca son zamanlarda itibari para birimlerindeki bu çöküşlerin, dünyanın en büyük servet transferini beraberinde getirebileceğinin de altını çizdi.

Hayes, altını da Bitcoin’i de sabit varlıklar olarak kabul ettiğini vurgulayarak, açıklamalarına devam etti:

Her ikisi de zor paralar, biri analog (altın), biri dijital (Bitcoin). Çoğu kişinin yatırımlarını saklayacak kasaları olmayabilir işte bu durumlarda, taşınabilir bir servet deposu arayışına girebilirsiniz.

Arthur Hayes

BitMEX Nedir?

BitMEX muhabbit - BitMEX'in Kurucu Ortağı, Bitcoin'in 1 Milyon Dolara Yükseleceğini Düşünüyor!
BitMEX

HDR Global Trading Limited adlı şirkete ait olan dünyaca ünlü bir kripto para borsasıdır. Kripto para alım satım işlemlerinizi yapabileceğiniz kripto para borsası olup aynı zamanda BTC işlem hacmine göre yapılan hesaplamalarda, ilk 10 borsa içerisine girmeyi başarmıştır.

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar