Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60074
2.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3203.38
1.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.91
0.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.1
0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Bitrefill ile El Salvadorlular, Faturalarını BTC ile Ödeyecek!

Salvadorlular, BTC veya Lightning Network aracılığıyla 150 farklı hizmet için ödeme yapabilecek.

Clock
Paylaş
Bitrefill ile El Salvadorlular, Faturalarını BTC ile Ödeyecek!

Bitrefill, kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını Bitcoin ile ödemeyi sağlayan bir girişim olarak tanımlanabilir. Bitrefill, El Salvador’da yeni bir fatura ödeme hizmeti başlattı.

728×90 muhabbit - Bitrefill ile El Salvadorlular, Faturalarını BTC ile Ödeyecek!300x250 muhabbit - Bitrefill ile El Salvadorlular, Faturalarını BTC ile Ödeyecek!

Şirket bugün (18 Kasım 2021) Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi.

Bıtrefıll twıtter

Bitrefill ile El Salvadorlular artık Lightning Network veya BTC blok zinciri sayesinde 150’den fazla hizmet için ödeme yapabilecek. Bitcoin ile ödenebilecek 150 hizmet, birçok sektörü içeriyor.

c399b4fa 9c1d 449c 964b 7a26171bd48c - Bitrefill ile El Salvadorlular, Faturalarını BTC ile Ödeyecek!
Bitrefill Web Ana Sayfa

Şirket, BTC ile ödeme hizmetiini El Salvador’da düzenlenen Adopting Bitcoin konferansında duyurdu.

Bitrefill, El Salvador’da vereceği hizmeti, temel hizmetler ödenme hizmeti veren PuntoXpress aracılığıyla sağlayacak. Bitrefill, kullanıcıların BTC ile hizmet ödeme işlemi gerçekleştirebilmesi için bir e-posta adresi vermesi gerektiğini ve bu sayede makbuzların da kesileceğini söyledi.

El Salvador, 7 Eylül’de Bitcoin’i yasal para birimi olarak kabul etti. Daha sonra El Salvador, ABD doları ve Bitcoin’i destekleyen bir devlet cüzdanı olan Chivo’yu piyasaya sürdü. Bitcoin Yasası, dünyada ilk defa bir ülke tarafından onaylandığı için akıllarda bazı soru işaretleri vardı. Buna rağmen, El Salvador BTC ile inovasyonları hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bitrefill, hükümetin Bitcoin’i yasal para birimi olarak kabul ettikten sonra bazı işletmelerin ve ödeme hizmetleri sağlayan firmaların bu operasyonlara dahil olması gerektiğine inanıyor.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar