Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67916.89
1.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3518.59
0.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.79
12.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.6
1.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Bitstamp, Mt. Gox Alacaklılarına Bitcoin Dağıtımını Hızlandıracak

Clock
Paylaş
Bitstamp, Mt. Gox Alacaklılarına Bitcoin Dağıtımını Hızlandıracak

Mt. Gox Bitcoin’lerin geri ödemesi süreci devam ederken, Bitstamp önemli bir rol üstleniyor. Mt. Gox mütevellisi, BitBank ve SBI VC Trade’e Bitcoin gönderdi ancak dağıtım için kullandığı diğer üç borsaya henüz gönderim yapmadı. Bu üç borsadan biri olan Bitstamp, ödemeleri alır almaz hızla dağıtmayı planladığını açıkladı.

728×90 muhabbit - Bitstamp, Mt. Gox Alacaklılarına Bitcoin Dağıtımını Hızlandıracak300x250 muhabbit - Bitstamp, Mt. Gox Alacaklılarına Bitcoin Dağıtımını Hızlandıracak

Mt. Gox Bitcoin Dağıtımları: Bitstamp Hızlı Hareket Edecek

Bitstamp, Mt. Gox alacaklılarına Bitcoin ödemelerini hızla dağıtmayı hedefliyor. Ancak tokenları aldıktan sonra bunu yapmak için 60 güne kadar süresi bulunuyor.

“Mt. Gox mütevellileri ile yapılan anlaşmaya göre, tokenları dağıtmak için 60 günümüz var. Ancak bu yatırımcıların mümkün olan en kısa sürede tam olarak ödenmesini sağlamak için çalışıyoruz.”

Kraken, ödemeleri işlemek için en uzun süreye sahip olup 90 güne kadar zamanı var. Bitstamp’ın 60 günü varken, BitGo’nun ödemeleri tamamlamak için 20 günü bulunuyor. Bitstamp ödemeleri mümkün olan en kısa sürede yapmaya çalışacağını belirtti.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar