Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67609.99
1.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3491.29
-0.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.09
9.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $598.3
0.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Bittrex, SEC ile 24 Milyon Dolarlık Anlaşma Sağladı

Clock
Paylaş
Bittrex, SEC ile 24 Milyon Dolarlık Anlaşma Sağladı

Bittrex; Nisan 2023’te kayıt dışı bir borsa olarak işlem yapmakla suçlandıktan sonra, bugün 24 milyon dolarlık bir anlaşma yaparak SEC ile uzlaştı.

Borsa ve eski CEO William Shihara, suçlamaları ne kabul etti ne de reddetti. SEC’nin açıklamasına göre, sadece Bittrex’in yabancı iştiraki Bittrex Global GmbH, ulusal menkul kıymetler borsası olarak kayıt olmadığı için suçlamaları kabul etti.

728×90 muhabbit - Bittrex, SEC ile 24 Milyon Dolarlık Anlaşma Sağladı300x250 muhabbit - Bittrex, SEC ile 24 Milyon Dolarlık Anlaşma Sağladı

SEC’nin açıklamasına göre, Bittrex uzun süredir token ihraç eden şirketlerle iş birliği yaparak, federal menkul kıymet yasalarını çiğnedi.

Bittrex, mart ayında ABD’den çekildiğini duyurmuştu

Bittrex, mayıs ayında iflas koruması başvurusunda bulunarak, varlıklarının ve borçlarının toplam değerinin 500 milyon ile 1 milyar dolar arasında olduğunu belirtmişti.

Şirket, 2018’in başında ABD’deki en büyük borsalardan biri olmuştu ve ilk zamanlar yaklaşık %23’lük bir pazar payına sahipti.

SEC, kripto borsalarına karşı sıkı önlemler almaya devam ediyor. Coinbase’i de aynı nedenle suçlayan SEC, kripto endüstrisinin düzenlenmesi konusunda kararlı olduğunun altını çizdi. SEC Başkanı Gary Gensler, kripto endüstrisinin sahtekarlık ve manipülasyon riskine karşı daha iyi koruma sağlaması gerektiğini vurguladı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberler

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar