Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64146.01
-3.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3177.64
-8.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.36
-9.49%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $564.8
-3.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BlackRock Çalışanları ETF Başvuru Süresi Hakkında Tahminde Bulundu!

BlackRock çalışanları, spot Bitcoin ETF başvurularının onay süreci hakkında tahminde bulundu.

Clock
Paylaş
BlackRock Çalışanları ETF Başvuru Süresi Hakkında Tahminde Bulundu!

BlackRock çalışanları, spot Bitcoin ETF başvurularının onay süreci hakkında tahminde bulundu. BlakRock çalışanlarına göre ETF süreci 6 ay daha devam edecek. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz ise BlackRock ve Invesco’daki kaynaklara dayanarak yaptığı açıklamalarda, ABD’nin ilk spot Bitcoin ETF’i Şubat 2024’ten önce onaylanabileceğini dile getirdi.

728×90 muhabbit - BlackRock Çalışanları ETF Başvuru Süresi Hakkında Tahminde Bulundu!300x250 muhabbit - BlackRock Çalışanları ETF Başvuru Süresi Hakkında Tahminde Bulundu!

Mike Novogratz ayrıca ETF‘lerin onaylandıktan sonraki sürecinde BlackRock ve Invesco gibi Sport Bitcoin ETF ihraççılarının pazar payı için büyük rekabet içinde olacağını belirtti ve ekledi:

“Hem BlackRock’ın ETF başvurusu haberi hem de açıkçası Invesco ve Galaxy, onaylandıktan sonra pazar payı elde etmek için inanılmaz bir mücadele içine gireceğiz.”

Mike Novogratz

6 Şirketten Ethereum Vadeli ETF Başvurusu Gelmişti!

Bildiğiniz üzere Bitcoin ETF başvurularının ardından Etherum ETF başvuruları da art arda gelmeye başladı. Yakın zaman önce 6 şirketin Ethereum vadeli ETF’i için SEC’e başvuruda bulunduğu kamuoyuna yansımıştı. Böylelikle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) Ethereum vadeli ETF onayı bekleyen şirket sayısı da 6 olmuştu. Başvuru yapan 6 şirket arasında Volatility Shares, Bitwise, VanEck, Roundhill, ProShares ve Grayscale yer alıyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar