Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65720.17
-1.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3533
-0.97%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.51
-5.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.3
-1.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

BlackRock ETF Onaylandı mı? Bitcoin’de Yeni Hedef Neresi?

Kripto para piyasası analisti Doodle, muhabbit.com okuyucuları için gündeme dair son gelişmeleri yazdı.

Clock
Paylaş
BlackRock ETF Onaylandı mı? Bitcoin’de Yeni Hedef Neresi?

Ladies And Centilmenler, çöküyoruz bitiyoruz, düşüş derinleşecek dediğimiz noktada, ETF tarafında resmi açıklamalar gelmese de piyasaya servis edilen bilgilerle onaylandığı garanti gözü ile bakıldığı haberler, bizi 35 bin seviyesine taşıdı.

Malda olmayanlar dışarda kaldım diyerek panik alım yaptı. Elinde spot olanlar eee bu altcoin’ler ne zaman yükselecek diye sosyal medya platformlarında içerik aramaya başladı.

728×90 muhabbit - BlackRock ETF Onaylandı mı? Bitcoin'de Yeni Hedef Neresi?300x250 muhabbit - BlackRock ETF Onaylandı mı? Bitcoin'de Yeni Hedef Neresi?

BlackRock ETF onaylandı mı?


Bu konu ile sürekli piyasaya servis edilen haberler olsa da, resmi olarak hem SEC, hem de Blackrock tarafından resmi bir açıklama gelmedi ve onay gelse de zaten neredeyse fiyatladık. ETF onayı ile hedef seviyem 42500 seviyeleri. Ben SEC’nin süreci uzatacağı ve yıllık kapanış öncesi ETF onaylarını vermeyeceğini düşünüyorum. 2023 ilk çeyreğe kadar ETF onayı beklemiyorum. Hatta bu süreçte Bitcoin’i aşağı çekmek için Blackrock’a piyasayı manipüle etmekten dolayı bir ceza kesilebilir. Buna yer vermeseler bile ETF onayını ertelediklerine dair açıklama gelebilir. Hatta onaylamayacakları bir ETF var ise başvurular arasında bunun reddini kasım ayında verebilirler.


Haftalık Piyasa ve Bitcoin Analizi


Bitcoin 32800 üzerinde tutundukça hedef sırası ile 37400-40500-42500 seviyelerini beklemekte fayda var. Üstünde bir rakam beklentim yok ve düşüş beklentim devam ediyor. Buralara gelmemiz 13800 beklentimi olasılık olarak %10 lara düşürse de 22000-19800 çekilme olasılığımız %95 olarak devam etmektedir. 32500-30500 arasına sıkışırsak 7-10 gün o aralıkta aşağı mı yukarı mı diye bizi oyalarlar. 30500 altına inersek hedef sırası ile 24800-22000 arasına çekiliriz. Kısacası biraz sakin kalmakta fayda var ben altcoinlerde yaşanacak yükselişte kar satışlarımı yapacağım. Boğa için çok erken olduğu görüşündeyim. Kasım ayı için düşüş bekliyorum.


Abi çok karışık anlattın oraya gelince bu buraya gelince şu ne olacak onu söyle dediğinizi duyar gibiyim 🙂 İşin özeti şu: Düşüş beklentim devam ediyor. Bu yükselişi kar satışı geçen 25k’da aldığım coinleri satmak için kullanacağım ve arkasından tekrar düşüş gelecek oradan da tekrar alacağım. Buradan boğa koşusu başlamaz, başlayamaz. Tamamen içeri alma operasyonu olduğunu düşünüyorum. Operasyon ile yukarı çıkartılan operasyon ile aşağı çektirilir. Bu yükselişi tekrar düşüşe çevirmek için önümüzdeki iki hafta içerisinde piyasaya derin fud haberler salınacaktır.


Boğa Sepetimde Hangi Coinler Var?

 • Arb
 • Apt
 • Sui
 • Sei
 • Avax
 • Near
 • Ape
 • Magic
 • Arkm
 • Gal
 • Op

Boğa öncesi sepetimde 30 coin olacaktır. Bunlar alım için öncelik verdiğim coin’lerdir. Hedeflerini bir sonraki dip senaryosunda yazacağım.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar