Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67349.99
0.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3507.53
0.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.41
10.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.6
0.79%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Blockchain Expo İstanbul: Haliç Geleceğe Ev Sahipliği Yapıyor!

21-22 Ekim tarihinde İstanbul’da blockchain ve teknoloji tutkunları Blockchain Expo İstanbul’da bir araya geliyor.

Clock
Paylaş
Blockchain Expo İstanbul: Haliç Geleceğe Ev Sahipliği Yapıyor!

21-22 Ekim tarihinde İstanbul’da blockchain ve teknoloji tutkunları Blockchain Expo İstanbul’da bir araya geliyor. Bu fırsatlarla dolu özel etkinlik ise Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor olacak. Geniş yerleşim planı ve modern tesisleriyle merkez, Blockchain Expo İstanbul’un üzerine bir başyapıt çizeceği mükemmel bir tuval görevi görecek.

728×90 muhabbit - Blockchain Expo İstanbul: Haliç Geleceğe Ev Sahipliği Yapıyor!300x250 muhabbit - Blockchain Expo İstanbul: Haliç Geleceğe Ev Sahipliği Yapıyor!

Etkinlik detayları:

Peki Bu Özel Etkinlikte Neler Olacak?

Eğitici Paneller

Blockchain Expo İstanbul, teknoloji dünyasına damga vuran birçok eğitici panelleri ve aydınlatıcı tartışmaların benzersiz bir karışımıyla öne çıkıyor olacak. Katılımcılar, sektör liderleri, teknoloji uzmanları ve yenilikçi projelerle etkileşim kurma fırsatına sahip olacak ve blockchain dünyasına dair paha biçilmez bilgiler edinebilecek.

Kıymetli Konuşmacılar

Teknoloji dünyasının en önde gelen isimleri, önemli politikacılar, saygın iş adamları ve teknoloji dünyasına yön veren bir çok değerli isim blockchain ve teknoloji tutkunlarıyla bir araya gelecek. 

Bu isimler arasında, Eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinden Togg’un CEO’su Gürcan Karakaş da yer alıyor.

Canlı Bir Atmosfer

Blockchain Expo İstanbul 2023 etkinliğinde sektörün önde gelen isimleri ile networking fırsatları ve en yenilikçi projelerle işbirliği şansları ile dolu canlı bir atmosfer altında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor olacak. Blockchain Expo etkinliği, Haliç Kongre Merkezi’nin geniş yerleşim planı ve modern tesisleri gibi çok geniş imkanlarıyla muazzam bir atmosfer eşliğinde konuklarını ağırlıyor olacak.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar