Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59232.01
4.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3348.33
2.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.35
2.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $409.9
2.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Blockchain Tabanlı Oyun MoD 2. Arazi Satışını Başlattı! Nasıl Bilet Kazanılır?

Blockchain tabanlı popüler oyun Mines of Dalarnia, 2. arazi satışını başlattığını duyurdu.

Clock
Paylaş
Blockchain Tabanlı Oyun MoD 2. Arazi Satışını Başlattı! Nasıl Bilet Kazanılır?

Blockchain tabanlı popüler oyun Mines of Dalarnia, 2. arazi satışını başlattığını duyurdu.

Kripto para dünyasının popüler oyunlarından biri daha arazi satışını duyurdu. Kripto para yatırımcısı olsun olmasın oldukça ilgi toplayan Blockchain tabanlı oyna-kazan modeline sahip oyunlar, kendilerini geliştirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Testnet 2.0’ı duyuran Mines of Dalarnia da kendini geliştiren oyunlardan biri. Mines of Dalarnia, Testnet haberinden sonra bu kez de evrenindeki ilk gezegen olan Terra Prime’daki Mining Plots’un mülkiyetini satışa çıkartıyor.

Binance BannerBinance Banner

Mines of Dalarnia Arazi Satış Portalı Açıldı!

Mines of Dalarnia’nın 2. arazi satışı için, arazi satış portalının bugün (7 Mart 2022) açıldığı belirtildi. Portal, Mines of Dalarnia’nın internet sitesinde erişilebilir durumda.

Mines of Dalarnia’nın 2. arazi satışında toplamda 500 maden arsası bulunuyor. Kullanıcıların adreslerini kaydetmek ve “arazi satışı piyangosunda” bilet almak için en az 100 DAR (BEP20) yatırmaları gerekiyor. Ayrıca ek bilet almak için farklı yollar da mevcut.

Bununla birlikte piyangoya katılmak için ekran görüntüsü alınması gerekiyor. Ekran görüntüsü alma dönemi ise 14 Mart 2022 tarihinde başlayarak 21 Mart 2022 tarihinde gece yarısı sona eriyor.

Ekran görüntüsü alma döneminin sonunda, adresler bir piyango formatında seçilir. Bir adresin seçilme şansı, ekran görüntüsü süresi boyunca kazandığı bilet sayısına göre belirlenir. Ayrıca tüm ekran görüntüsü dönemi boyunca adresler en az bir Madencilik Ape NFT’sine sahip olmalıdır.

mines of dalarnia land sale

Piyango tamamlandıktan sonra, seçilen adresler kayıt olmak için ödedikleri 100 DAR karşılığında madencilik arazisi satın alabilecek. Ek yatırılan varlıklar daha sonra kullanıcı tarafından çekilebilir. Seçilmeyen adresler de 100 DAR kayıt ücretini geri alabilecektir.

Ek varlıkları stake etmek, piyangoda seçilme şansını artırırken, her adres en fazla bir maden arazisi satın alabilir. Bu satış sadece Mining APE NFT sahipleri içindir. Herkese açık olan 3. satışın 2022 yılı Mart ayı sonunda olması planlanmaktadır.

Nasıl Bilet Kazanılır?

  • Kayıt olmak için ödediğiniz (depozito) 100 DAR size günlük olarak “temel” sayıda bilet kazandırır. Yani teoride sadece kayıt olarak piyangoyu kazanabilirsiniz.
  • Doğrudan arazi satış portalında ek DAR tokenlarını (ERC20 veyahut BEP20) stake ederek bilet kazanabilirsiniz.
  • Arazi satış portalında Uniswap V2’den DAR-ETH LP tokenlarını stake ederek bilet kazanabilirsiniz. Ancak yalnızca V2 LP tokenları desteklenmekte. Şu anda Uniswap V3’te likidite sağlıyorsanız, likiditeyi çekmeli ve V2’de yeniden ikmal yapmalısınız.
  • Arazi satış portalında PancakeSwap’tan DAR-WBNB LP tokenlarını stake ederek bilet kazanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak; 100 DAR tokenı yatırdığınızda, otomatik olarak günde 100 bilet kazanma şansınız olacaktır. Bununla birlikte, ek olarak DAR stake etmek, günlük ek biletler oluşturmakta. Yatırılan her 1 DAR için oyuncular günde bir ek bilet alacaklar.

Daha fazla bilgi için: Mines of Dalarnia Medium

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar