Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65094.33
-0.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3545.74
0.45%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.86
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $596.7
0.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Blockchair, yapay zeka destekli yeni blok zincir entegrasyonlarını tanıttı!

Clock
Paylaş
Blockchair, yapay zeka destekli yeni blok zincir entegrasyonlarını tanıttı!

Blok zincir analiz platformu Blockchair, sistemini 24 yeni blok zincir ile genişletti. Platformuna Solana, Base, TRON, Arbitrum One, Polygon, Polygon zkEVM, Linea, Optimism, TON, Beacon Chain, Aptos, Avalanche, DigiByte, Fantom, Handshake, Moonbeam, Peercoin, Polkadot, Sei EVM ve XRP Ledger gibi popüler blok zincirlerini ekledi.

728×90 muhabbit - Blockchair, yapay zeka destekli yeni blok zincir entegrasyonlarını tanıttı!300x250 muhabbit - Blockchair, yapay zeka destekli yeni blok zincir entegrasyonlarını tanıttı!

Ayrıca Bitcoin’in layer 2 çözümleri olan BOB, Botanix, Rootstock ve Liquid Network‘ü de bu güncellemeye dahil etti.

Daha fazla Bitcoin Layer 2 ekleyeceğiz!

Blockchair CEO’su ve baş geliştiricisi Nikita Zhavoronkov, bu genişlemenin platformun doğal bir gelişimi olduğunu belirtti.

“İlk etapta Bitcoin ve UTXO zincirlerine odaklandık. Şimdi Bitcoin Layer 2 ekosistemine adım atarak daha fazla yenilik sunuyoruz ve bu alanı genişletmeye devam edeceğiz”

Nikita Zhavoronkov

Tek bir platformda 42 blok zincir!

Blockchair‘in yeni blok zincir entegrasyonları, kullanıcıların 42 popüler blok zincir üzerindeki verileri tek bir arayüzden keşfetmelerine ve analiz etmelerine olanak tanıyor. Bu sayede kullanıcı deneyimi ve işlevsellik önemli ölçüde artıyor.

Blockchair, sezgisel navigasyon ve Bitcoin, Ethereum gibi belirli blok zincir ekosistemlerine özel bölümler, kullanıcıların aradıkları bilgiye daha hızlı ulaşmasını sağlıyor.

Platformun en dikkat çekici özelliklerinden biri olan Blockchair AI Asistanı, kullanıcıların zincir üzerindeki verileri anlamalarına ve doğru bilgiyi bulmalarına yardımcı oluyor.

Blockchair Araştırma Müdürü Yedige Davletgaliyev, “Kripto kullanıcılarından sık sık benzer sorular alıyorduk. Gerçek zamanlı destek sağlamak zordu. Ancak yapay zeka destekli insan benzeri etkileşimlerle bu sorunu çözdük” dedi.

blockchair 900x600 5 900x600 - Blockchair, yapay zeka destekli yeni blok zincir entegrasyonlarını tanıttı!

AI Asistanı’nın Sağladığı Kolaylıklar

Çok yakında API üzerinden geliştiricilere sunulacak olan AI Asistan, kullanıcılara birçok konuda hizmet ediyor. Asistan; işlem süreleri, hızlandırma yöntemleri, işlemlerin iptali ya da geri alınması, güvenli tavsiyeler ve dolandırıcılıkların tespiti gibi konularda rehberlik sağlıyor. Aynı zamanda kullanıcıları dolandırıcılara para ve seed phrase göndermemeleri konusunda uyarıyor.

Blockchair, fiat para birimlerinde veri gösterimini de genişletti. İşlem risk değerlendirmesi için KYA/KYT puanlarını ekledi. Blockchair ekibi, yeni blok zincirlerini desteklemeye devam edeceklerini ve geliştirici araçlarını daha profesyonel hale getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Blockchair Hakkında

Blockchair, 42 farklı blok zincir için en güvenli arama ve analiz motorunu sunar. Platform; API’ler, PDF işlem makbuzları, cüzdan bildirimleri, blok zincir ve kripto para hizmetlerinin kapsamlı kataloğu, kripto para haberleri, veri dökümleri, anonim portföy takipçisi ve grafikler gibi geniş bir profesyonel araç yelpazesi sağlar. Ayrıca 20 dilde hizmet veren web sitesi kullanıcı verilerini toplamaz ve üçüncü taraflarla paylaşmaz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar