Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59761.09
4.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3254.29
0.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.89
-3.02%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $402.8
2.21%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

BlockDown 3.0 Sürprizlerle Sona Erdi!

Muhabbit.com’un medya sponsoru olduğu 2020 yılının 3. konferansı olan BlockDown, Halloween konseptiyle izleyenlerine eğlenceli anlar yaşattı.

Clock
Paylaş
BlockDown 3.0 Sürprizlerle Sona Erdi!

Kriptopara ve Blockchain yatırımcılarıyla sektör liderlerini buluşturan BlockDown Sanal Konferanslarının 3.sü geçtiğimiz hafta gerçekleşti. 2020 yılının 3. konferansı olan BlockDown, Halloween konseptiyle izleyenlerine eğlenceli anlar yaşattı. On binlerin canlı izlediği konferansta sektöre ilişkin birçok son dakika gelişmesi de paylaşıldı. Etkinliğin ev sahibi EAK Dijital, bir sonraki etkinliğin müjdesini de verdi. Şirket, 2021 yılı için İstanbul’da gerçekleşecek IstanBlock2021’in hazırlığında olduklarını duyurdu. 

Binance BannerBinance Banner

22-23 Ekim tarihleri arasında düzenlenen ve yatırımcıların takip ettiği kanallardan canlı yayınlanan BlockDown 3.0 Halloween konseptiyle izleyicisiyle buluştu. Sektörün nabzını tutan şirket yöneticilerinin konuştuğu etkinliğe katılım oldukça fazlaydı. 

On binler Ekranlara Kilitlendi

Yatırımcıların sorularına cevaplar aradığı BlockDown 3.0 yayınlarını on binler izledi. Youtube, ThetaTV’den izlenen panelin ilk etabında dijital varlıkların risk sermayesine etkisinden bahsedildi. 

Ölçeklendirme Çözümü Şart!

Panele katılan FTX’in yaptığı açıklamalar sosyal medyada yankı buldu. FTX’ten Sam Bankman ‘’Ethereum DeFi işlem hacmi, patlayan bir ekosistemi kaldıracak kadar yüksek ve güçlü değil. DeFi, Eth 2.0 veya başka bir şey olsun, ölçeklendirme çözümü olana kadar büyüyemez’ açıklamalarında bulundu. Panele katılan isimler Covid-19’un getirdiği teknolojik çözümlere artan talepte zorluk çekmediklerini anlatırken, şeffaflığın önemine değindi. 

Paranın Taşınması Pahalı

Konuşmacılardan DataDash Kurucusu Nicholas Merten insanların para transferleri ve yatırımlarına ayrıca bütçe ayırdıklarına dikkat çekerek; ‘’Hepimiz finansal sistemdeki verimsizliklerin ortak semptomlarını paylaşıyoruz. Finans bölünmüş ve kafa karıştırıcı, bankalar tasarruflar için neredeyse %0 ödeme yapıyor. Paranın taşınması ise çok pahalı…’’ dedi. 

Rapçi Akon’ın geliştirdiği Akoin Bittrex Global’de listelenecek!

BlockDown’ın heyecanla beklenen ismi Akon oldu. Etkinliğin kapanışını yapan Senegal asıllı rap sanatçısı Akon, geliştirdiği kriptoparası Akoin’in dünyanın önde gelen borsalarından biri olan Bittrex Global’de listeneceğinin müjdesini verdi.

Sürpriz İstanbul Rotası

BlockDown 3.0’ı takip eden izleyiciler yayın aralarında İstanbul sürpriziyle karşılaştı. EAK Digital’in bir sonraki etkinlik adımının İstanbul’da yapılacak olan IstanBlock2021 olduğu müjdesi verildi. Tüm dünyada binlerce kişiye aynı anda duyurulan bu gelişme herkes için sürpriz oldu. Şirket, birçok kriptopara ve Blockchain yatırımcısını 2021’de İstanbul’da ağırlayacak. Geçtiğimiz ay, EAK  Kurucu CEO’su  Erhan Korhaliller, Independent Türkçe’ye verdiği röportajda İstanbul projesine değinmiş, Türkiye’deki gençlerin ve yatırımcıların kriptoparaya olan güveninden bahsederek ‘Türkiye Blockchain ve Kriptopara Merkezi Olabilir’ demişti. 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar