Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65501.99
-1.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3527.03
-1.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.38
-5.59%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.2
-0.92%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bloomberg Analistleri Ark Invest’in ETF Değişikliği Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Bloomberg Analistleri Ark Invest’in ETF Değişikliği Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Clock
Paylaş
Bloomberg Analistleri Ark Invest’in ETF Değişikliği Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Bloomberg analistleri ETF’lerde yapılan değişiklikleri olumlu bir gelişme olarak yorumluyor. ARK Invest ve 21Shares‘in ortak spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) başvurusunda yakın zamanda yapılan değişiklik, Bloomberg analistleri tarafından “iyi bir gelişme” olarak yorumlandı.

728×90 muhabbit - Bloomberg Analistleri Ark Invest'in ETF Değişikliği Hakkında Açıklamalarda Bulundu!300x250 muhabbit - Bloomberg Analistleri Ark Invest'in ETF Değişikliği Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Bloomberg’ün ETF analisti Eric Balchunas konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, yapılan bu değişikliklerin SEC’in ETF çıkaran yatırım şirketlerinde ele almasını istediği konulara doğrudan yanıt olabileceğini bildirdi ve ekledi:

“ARK, SEC tarafından yapılan uyarıların tamamını dikkate alarak bunlara karşı aksiyon almayı başardı, durum artık tamamen SEC’in vereceği karara bağlı.”

Bloomberg’ün ETF analisti Eric Balchunas

Başka bir Bloomberg ETF analisti James Seyffart da yapılan son değişiklikleri ele alarak, SEC’in aslında gereksiz kısıtlar koymadığını belirtti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar