Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66708.01
-0.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3448.8
-1.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.5
3.08%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.4
-1.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bloomberg’e Göre SEC Ethereum ETF’lerine Onay Vermeye Hazırlanıyor!

Bloomberg’ün haberine göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC) Vadeli Ethereum ETF‘lerini onaylamaya hazırlandıkları iddia edildi.

Clock
Paylaş
Bloomberg’e Göre SEC Ethereum ETF’lerine Onay Vermeye Hazırlanıyor!

Kripto para piyasasından düşüşler devam ederken, bu kez SEC cephesinden olumlu bir haber geldi. Bloomberg’ün haberine göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC) Vadeli Ethereum ETF‘lerini onaylamaya hazırlandıkları iddia edildi. Hatta aktarılan haberde, 1 Ekim 2023 tarihinden itibaren bu ETF’lerin borsalarda listelenmeye başlayacağı da belirtildi.

728×90 muhabbit - Bloomberg'e Göre SEC Ethereum ETF’lerine Onay Vermeye Hazırlanıyor!300x250 muhabbit - Bloomberg'e Göre SEC Ethereum ETF’lerine Onay Vermeye Hazırlanıyor!

Bildiğiniz üzere birçok şirket Ethereum vadeli ETF’i için SEC’e başvuruda bulundu. Başvuru yapan şirketler arasında Volatility Shares, Bitwise, VanEck, Roundhill, ProShares ve Grayscale gibi 15 kuruluş yer alıyor. Tüm bu gelişmeler üzerine Ethereum güncel olarak 1696 dolardan işlem görüyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar