Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65610.01
-1.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3521.2
-1.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.67
-4.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597.8
-1.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

BNB Chain’den 10 Milyon Dolarlık Fon Hamlesi!

Blockchain teknolojisine yönelik yatırımlar her geçen gün artıyor.

Clock
Paylaş
BNB Chain’den 10 Milyon Dolarlık Fon Hamlesi!

Kripto para piyasasının gelişmesiyle birlikte blockchain teknolojisine yönelik yatırımlar da her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu yatırım hamlesine BNB Chain de katılarak, kullanıcı artırma ve büyüme projelerine yardımcı olmak için 10 milyon dolarlık bir fon oluşturduğunu kamuoyuna duyurdu.

728×90 muhabbit - BNB Chain'den 10 Milyon Dolarlık Fon Hamlesi!300x250 muhabbit - BNB Chain'den 10 Milyon Dolarlık Fon Hamlesi!

Büyüme Teşvik Programı olarak adlandıran bu fon ilk olarak 2022 yılının 4. çeyreğinde 10 projeyi desteklemekle başlayacak. Ayrıca bireysel projeler kapsamındaki gas ücretleri için de 1 milyon dolarlık fon ayrılacağı kamuoyuna yansıyan bilgiler arasında. Söz konusu bu yatırımın duyurulmasıyla birlikte BNB Chain Yatırım Direktörü Gwendolyn Regina ise şu açıklamalarda bulundu:

“Büyüme Teşvik Programı aracılığıyla BNB Chain, büyümenin çeşitli aşamalarındaki projeleri desteklemek ve kullanıcı edinmek için doğrudan destek sağlamayı hedefliyor.”

BNB Chain Yatırım Direktörü Gwendolyn Regina

BNB Chain ve Google Cloud Ortaklığı!

google cloud is alimi 1200x600 - BNB Chain'den 10 Milyon Dolarlık Fon Hamlesi!

Bildiğiniz üzere yakın zaman önce Binance’in akıllı kontrat altyapılı blok zinciri platformu BNB Chain ve Google Cloud ortaklık masasına oturarak önemli bir iş birliğine imza atmışlardı. Bu ortaklıkla birlikte Web3 ve blok zinciri girişimlerine teşvik ve destekler sağlanacağı ifade edilmişti.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar