Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67748.23
1.59%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3123.79
2.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.74
3.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $577
0.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Ulaştı!

Yaklaşık bir yıl önce 0,08 ETH ile satışa çıkan BAYC taban fiyatı 152 ETH’ye ulaştı.

Clock
Paylaş
Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Ulaştı!

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’lerinin taban fiyatı, yaratıcısı Yuga Labs’ın yakın zaman önce, Otherside adlı metaverse projesi için yeni bir koleksiyon çıkarma açıklamasının ardından rekor seviyeye ulaştı.

Böylece bir BAYC NFT, OpenSea’de artık minimum 152 ETH’ye satılıyor.

728×90 muhabbit - Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Ulaştı!300x250 muhabbit - Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Ulaştı!
bayc opensea - Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Ulaştı!

BAYC NFT’lerinin grafiği incelendiğinde bu seviyenin tüm zamanların en yüksek seviyesi olduğu görülüyor.

BAYC - Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Ulaştı!

Hatırlanacağı üzere BAYC NFT’leri yaklaşık olarak bir yıl önce tanesi 0,08 ETH (yaklaşık 200 $) karşılığında piyasaya çıkmıştı. O dönem projeye güvenip taban fiyattan bir adet BAYC alanlar şu an için dolar bazında yaklaşık %216,900 kazanç elde etmiş oldu.

İlginizi çekebilir NFT Nedir?

Proje Yatırım Almaya Devam Ediyor

Bored Apes’i piyasaya sürdüğünden bu yana dikkatleri üzerine çeken ve büyümeye devam eden Yuga Labs, kısa süre önce 450 milyon dolarlık bir yatırım turu ile birlikte 4 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaştı.

Şirket tarafından tanıtılan projeler oldukça hızlı bir şekilde popüler hale gelebiliyor. Bunun yanında bu projeler piyasada oldukça yüksek fiyatlardan işlem görmeye başlıyor. CryptoSlam’den alınan verilere göre, BAYC koleksiyonu bugüne kadar yaklaşık 2 milyar dolarlık toplam satış hacmi oluşturmuş durumda.

bayc istatistik 1200x491 - Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Ulaştı!

Ayrıca Yuga’nın, 1.3 milyar $ ve 312 milyon $’ın üzerinde satış hacmi gören Mutant Ape Yacht Club ve Bored Ape Kennel Club NFT koleksiyonlarının da yaratıcısı olduğunu biliyoruz. Larva Labs’tan CryptoPunks ve Meebits projelerini alan şirketin bu projeleri de bugüne kadar toplam 2,7 milyar dolarlık toplam satış hacmi yaratmış durumda.

Yeni Proje Otherside

Yuga’nın en son projesi olan Otherside, 305 ApeCoin sabit bir fiyatla Otherdeed NFT’lerin satışıyla başlayacak. Şirket, KYC işlemlerini tamamlayan cüzdanlara toplam 55.000 adet NFT satmayı planlıyor. Eğer tüm NFT’ler satılırsa bu, bugüne kadar bir NFT projesi için en yüksek brüt satış işlemi olacak.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar