Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64752.42
5.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3119.25
4.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.97
7.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $558.7
2.46%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Borsalar Yangın Yeri! Bir Tek Huobi Yükselişte!

Pandemi hem kamu sağlığını hem de ekonomiyi tehdit ederken Huobi dışındaki borsalar yangın yerine döndü.

Clock
Paylaş
Borsalar Yangın Yeri! Bir Tek Huobi Yükselişte!

Pandemi hem kamu sağlığını hem de ekonomiyi tehdit ederken Huobi dışındaki borsalar yangın yerine döndü.

Geçtiğimiz haftalarda Corona virüsü salgını bir pandemi boyutuna vardı. Tüm dünya ekonomisi ve borsaları bu durumdan etkilendi. Kripto para borsalarının da geleneksel borsa sistemlerinden pek bir farkı olmadı. Bitcoin ha 10.000 dolar ha 10.000 doları geçti derken bir anda 4.000 dolara kadar geriledi.

728×90 muhabbit - Borsalar Yangın Yeri! Bir Tek Huobi Yükselişte!300x250 muhabbit - Borsalar Yangın Yeri! Bir Tek Huobi Yükselişte!
bitcoin charts 13 - Borsalar Yangın Yeri! Bir Tek Huobi Yükselişte!
Bitcoin 1 aylık fiyat, piyasa değeri grafiği

11 Mart 2020 tarihinde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından Corona virüsü salgını bir pandemi olarak ilan edildi. Asıl olay da bu tarihten sonra başladı. Dünyanın her bir noktasına yayılım gösteren virüsün etkisi olarak dünya borsalarında düşüşler ve ani dalgalanmalar meydana gelmeye başladı. Kripto para borsaları da bu durumdan nasibini alanlardan oldu. Bitcoin’in bir anda düşüşü ile lider kripto para biriminin bu düşüşünden etkilenen diğer kripto para birimlerinde de dalgalanmalar meydana geldi. Birçok kripto paranın gerek piyasa hacminde gerekse fiyatında net olarak görülebilen bu değişimler tabii ki birçok kripto para borsasına da yansıdı.

EUHlW8FXgAEV5wG?format=jpg&name=4096x4096 - Borsalar Yangın Yeri! Bir Tek Huobi Yükselişte!
Borsalardaki 1 yıllık süredeki BTC stoğunun değişimi.

Borsalardaki başta Bitcoin olmak üzere kripto paraların fiyatlarındaki düşüş ile meydana gelen değişimlerin etkilerini yukarıda görmekteyiz. ICO Analytics’in Token Analyst üzerinden aldığı verilere göre Huobi son bir sene içerisinde Bitcoin (BTC) açısından birçok borsayı solladı.

EUHmFEmWAAEzOWW?format=jpg&name=4096x4096 - Borsalar Yangın Yeri! Bir Tek Huobi Yükselişte!
Son bir aylık Bitcoin (BTC) ticareti.

Bir yıllık başarısının son bir aylık pandemi karmaşası olmasaydı daha da yüksek olabileceği de son bir ayın Bitcoin verilerinden anlaşılabilir. Yani Huobi birçok borsaya göre daha iyi bir büyüme gösteriyor da denilebilir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar