Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63543.99
2.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3467.98
1.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.36
-1.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.6
1.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Brave, Binance İle Ortaklığa Gitti! CZ, Brave’i Övdü!

Yapılan anlaşma ile birlikte Brave kullanıcıları, Binance aracılığı ile kripto para ticareti yapabilecek.

Clock
Paylaş
Brave, Binance İle Ortaklığa Gitti! CZ, Brave’i Övdü!

Chromium tabanlı, blockchain entegrasyonu bulunan, aynı zamanda gizlilik özellikleri ile birlikte kullanıcıları tarafından oldukça sevilen web tarayıcı Brave, Binance ile ortaklığa gitti. Yapılan anlaşma ile birlikte Brave kullanıcıları, Binance aracılığı ile kripto para ticareti yapabilecek.

Binance BannerBinance Banner

Gizlilik özelliği sayesinde Brave, web sitesinin sizi takip etmesini engeller, aynı zamanda içinde bulunan “adblocker” (reklam engelleyici) özelliği sayesinde reklam görmekten sıkılanları bir nebze de olsa rahatlatmayı amaçlıyor.

Brave Ödülleri

Brave Browser Basic Attention Token (BAT) ile desteklenmekte. Tarayıcı içerisinde bir ERC-20 cüzdanı da bulunmakta. Bu sayede kripto paralarınızı burada saklayabiliyorsunuz. Ek olarak Brave Rewards programı sayesinde Brave reklamlarını görmeyi seçebilir, bu reklamları izlemeniz karşılığında da Brave tarafından BAT token ile ödüllendirilirsiniz. Evet doğru duydunuz. Reklamları izlemenin bir karşılı olması gerektiğine inanan Brave, reklam izleyen kullanıcılarına ödeme yapmakta.

Konumuza dönecek olursak dün yapılan duyuru ile birlikte Brave, tarayıcıya Binance “widget”ı ekleyerek Binance ve Binance.US sitelerine doğrudan erişim sağlamaya başladı. Bu sayade kullanıcılar siteye gitmeden kripto para ticareti yapabilir, bakiyelerini görüntüleyebilir ve yatırma adresleri oluşturabilir hale gelecekler.

Dataların kesinlikle toplanmadığını özellikle vurgulayan Brave, API üzerinde sadece verilerin gösterildiğini ve sizin izin verdiğiniz ölçüde işlem yapılabildiğini belirtti. Anlaşmadan oldukça memnun olduğunu belirten Binance CEO’su CZ, adaptasyon anlamında önemli bir adım olduğunu belirtti. Alım-satım ve transfer işlemlerinin kolaylaşmasının kitlesel adaptasyon adına önemini vurgulayan CZ, atılan adımı oldukça önemli görmekte. Brave ile uzun süreli bir ortaklık kurmak konusunda istekli olduğunu da belirten CZ, Brave’in kendi başına blockchain adına büyük işler başardığına da dikkat çekti.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar