Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66384
0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3264.49
2.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.15
1.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $614.3
0.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

BTCHaber Türk Kripto Para Ekosistemini Bir Araya Topluyor!

Canlı yayına katılmanızı şiddetle tavsiye ederiz!

Clock
Paylaş
BTCHaber Türk Kripto Para Ekosistemini Bir Araya Topluyor!

Türkiye’de son günlerde yaşanan sıcak gelişmelerin ışığında BTCHaber, Türk kripto para ekosistemini bir araya toplayarak canlı yayın yapacak!

Çoğunlukla yanlış bilgilerin sosyal medyada dolaştığı bu günlerde, canlı yayına katılan isimler kripto para ve blockchain ekosistemi ile ilgili doğru ve güvenilir bilgileri izleyicilere aktarmaya çalışacak.

728×90 muhabbit - BTCHaber Türk Kripto Para Ekosistemini Bir Araya Topluyor!300x250 muhabbit - BTCHaber Türk Kripto Para Ekosistemini Bir Araya Topluyor!

25 Nisan 2021’de yapılacak canlı yayında, sektörün önde gelen isimleri kısım kısım yayına katılacak ve moderatörler eşliğinde konuşmalar yapacak.

Edindiğimiz bilgilere göre canlı yayın, Eray Dengiz koordinatörlüğünde olacak ve 4 farklı bölümden oluşacak. Açıklananlara göre bu bölümler, “finans, teknoloji, hukuk ve medya” olarak ayrılmış.

BTCHaber’in açıkladığına göre Finans bölümü saat 21:00’da başlayacak ve Ebru Güven moderatörlüğünde gerçekleştirilecek. Konuklar ise, Turan Sert, Vedat Güven ve İslam Memiş olacak.

Teknoloji bölümü ise saat 22:00’da başlayacak. Bu bölümün moderatörü Devrim Danyal, Cemil Şinasi Türün, Mert Susur, Tansel Kaya ve İsmail Hakkı Polat’ı ağırlayacak.

Sıradaki bölüm olan hukuk ise saat 23:00’ba başlayacak olup Elçin Karatay tarafından yönetilecek. Konuklar ise Celil Öztürk ve Ece Ildır olarak kayıtlara geçiyor.

Canlı yayının son bölümü olan medya ise Alp Işık tarafından 23.45’te başlatılacak. Bu bölümün konukları arasında Aytunç Yıldızlı, Erhan Kahraman, Fatih Taşdemir, Neşe Yavuz, Onur Atam ve Ethem Barış Öztürk yer alacak.

Türk kripto para ve blockchain ekosistemini birleştiren canlı yayına ulaşmak isterseniz aşağıdaki karttan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar