Muhabbit

Bybit, ARB Token Listelenmesine Özel 400.000 Dolarlık Ödül Dağıtıyor!

Bybit, ödül yağmuru devam ediyor!

Arbitrum, son zamanlarda en çok konuşulan platformlardan bir tanesi oldu. Piyasanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bybit ise Arbitrum’un yeni tokenını listeleyeceğini ve bu süreçte 400.000 dolar dağıtacağını duyurdu.

Ethereum için katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum, Ethereum’un hızını artırmanın yanı sıra gizlilik özellikleri eklemek için tasarlandı.

Arbitrum, ARB tokenın lansmanı sırasında toplam arzının %12,75’ini platformun ilk kullanıcılarına airdrop yoluyla dağıtacağını duyurmuştu. Bybit bu gelişmeyi kutlamak için ARB yatırımcılarına, toplam 400 bin dolar değerindeki devasa ödül havuzundan pay kazanma şansı sunduğu bir etkinlik başlattı.

Etkinlik 1: 250 ARB Yatıranlar 25 USDT Kazanacak

İlk etkinlikte Bybit Spot hesabına etkinlik sürecinde en az 250 ARB yatıran kullanıcılar 25 USDT ödül kazanacak. Ancak 50.000 USDT’lik ödül havuzu bulunan etkinlikte hızlı olanlar kazanacak.

Etkinlik 2: ARB Stake Edenler 150.000 ARB Havuzundan Pay Alacak!

23 Mart ila 31 Mart 2023 tarihleri arasında Bybit’e ARB stake eden kullanıcılar 150.000 ARB tokenı paylaşacaklar.

Etkinlik 3: Yeni Kullanıcı ve GMX Etkinliği

Bybit’e yeni kayıt olacak kullanıcılar ve GMX ile etkileşimde olan kullanıcılar için de bir etkinlik bulunuyor. Bu kullanıcılar 3 basit adımda 0,5 GMX kazanabilecek.

  1. Bybit’e kayıt olmak
  2. Etkinlik sürecinde Spot hesabına 500 ARB ile ilk yatırımı yapmak
  3. Etkinlik için bu formu doldurmak.

Etkinlikte 2.000 GMX ödül havuzu bulunuyor ve ilk gelen ilk alır şeklinde dağıtılıyor.

Etkinlik 4: Trade İşlemi Yapanlar, 20.000 USDT Ödül Havuzundan Pay Alacak!

Bu etkinlikte sadece belirtilen tokenlardan Spot Grid Bot ile en az 100 USDT değerinde işlem hacmi oluşturmak gerekiyor. ARB, RDNT, GNS, MAGIC, GMX veya DOPEX tokenlarından Spot Grid Bot işlem hacmi en az 100 USDT olan ve Spot Grid Bot’u en az 24 saat aktif olan kullanıcılar 20.000 USDT ödül havuzundan paylarını alacak.

Spot Grid Bot, Bybit’in, kullanıcıların stratejileri otomatikleştirmelerine, geriye dönük test etmelerine ve piyasalarda 7 gün 24 saat alım-satım yapmalarına olanak tanıyan bir dizi işlem botudur.

Ayrıca şu anda Bybit’in devam eden başka etkinlikleri de bulunuyor. Bunların arasında;

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Bu içerik sponsorludur!

Son Yazılar

Exit mobile version