Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60223.52
2.77%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3201.65
1.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.84
0.35%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538.8
1.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bybit, Arbitrum Mainnetinin Entegrasyonunu Tamamladı!

Bybit, Arbitrum mainnetinin entegrasyonunu tamamladığını açıkladı. Arbitrum entegrasyonu ile Bybit’te neler değişecek?

Clock
Paylaş
Bybit, Arbitrum Mainnetinin Entegrasyonunu Tamamladı!

Kripto para borsası Bybit, Arbitrum mainnetinin entegrasyonunu tamamladığını açıkladı.

Bybit tarafından açıklanan bu entegrasyonla birlikte 27 Ocak 2022 tarihinden itibaren Bybit kullanıcıları artık Arbitrum ağında Ether (ETH), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) ile para yatırma ve çekme işlemi yapabilecek.

Arbitrum, Ethereum Katman 2 (Layer-2) ölçeklendirme çözümü ve Ethereum ana ağındaki tıkanıklıkları azaltmaya yarayan ilk Optimistic Rollup’lardan (OR) biri olmakta.

728×90 muhabbit - Bybit, Arbitrum Mainnetinin Entegrasyonunu Tamamladı!300x250 muhabbit - Bybit, Arbitrum Mainnetinin Entegrasyonunu Tamamladı!

Bununla birlikte, off-chain işlemlerle ve kanıtı güvenceye almak için ana ağa gönderdiği sonuçlarla Ethereum’daki işlemlerin daha az işlem ücretiyle gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

bybit - Bybit, Arbitrum Mainnetinin Entegrasyonunu Tamamladı!

Amaç Üst Düzey İşlemleri Gerçekleştirmek!

Bybit, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve düşük işlem ücretlerini aynı anda mümkün kılmayı ve akabinde kullanıcılarına üst düzey bir işlem deneyimi vermeyi amaçlıyor. Bybit, Arbitrum mainnet entegrasyonu ile bu amacına bir adım daha yaklaştı.

Bybit kullanıcıları Arbitrum mainnet entegrasyonu ile beraber, arada üçüncü bir tarafa güven gerektirmeyen, Ethereum Blockchain’inde yerleşik güvenlik olanağından faydalanabilecek. Bununla birlikte Bybit kullanıcıları, Arbitrum’un yüksek hızından, düşük işlem ücretlerinden faydalanarak işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Bybit, kullanıcılarına verebileceği en iyi likiditeyi sağlayarak piyasadaki en güvenilir, istikrarlı ve kullanımı kolay kripto para borsalarından olduğunu kanıtlamak için çalışmalara devam ediyor.

Büyük borsalar arasında yerini sağlamlaştıran Bybit, aşırı yüklenme ve hizmet kesintisi yaşamadan yıl boyunca yaklaşık %99,99’luk bir işlevsellik oranı ile hizmet verdi.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou Arbitrum mainnet entegrasyonu hakkında açıklamada bulundu.

“Gelecek vadeden ve yenilikçi bir ölçeklendirme teknolojisi olan Arbitrum’u Bybit kullanıcılarımıza sunmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Arbitrum’un merkeziyetsiz, geliştirici dostu ve geniş ekosistem desteği ile tüm kripto varlık severlere üst düzey ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Bybıt’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar