Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67114.64
0.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3459.71
-1.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.92
2.57%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593
-1.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bybit CEO’su Ben Zhou, Bybit Next Level 2023’te Önemli Açıklamalarda Bulundu

Bybit CEO’su Ben Zhou, Dubai’de düzenlenen Bybit Next Level 2023 etkinliğinde yaptığı açılış konuşmasında, Mastercard ve Apple Pay gibi itibari para platformlarının daha fazla entegrasyonuna vurgu yaptı.

Clock
Paylaş
Bybit CEO’su Ben Zhou, Bybit Next Level 2023’te Önemli Açıklamalarda Bulundu

Bybit CEO’su Ben Zhou, Dubai’de düzenlenen Bybit Next Level 2023 etkinliğinde yaptığı açılış konuşmasında, Mastercard ve Apple Pay gibi itibari para platformlarının daha fazla entegrasyonuna vurgu yaptı.

Dünyanın en popüler üçüncü kripto para borsası olan Bybit’in CEO’su ve kurucusu olan Ben Zhou, önemli açıklamalarda bulunduğu konuşmasında, düzenleyici kurumlarla elde edilen başarıların yanı sıra, kullanıcı dostu özellikler ve pratik itibari para entegrasyonlarına da odaklandı.

728×90 muhabbit - Bybit CEO’su Ben Zhou, Bybit Next Level 2023’te Önemli Açıklamalarda Bulundu300x250 muhabbit - Bybit CEO’su Ben Zhou, Bybit Next Level 2023’te Önemli Açıklamalarda Bulundu

Bybit’in yakın gelecekte Bybit Card’ı birikim ürünlerine entegre edeceğini belirten Zhou, kullanıcıların günlük harcamalarını yaparken, aynı zamanda esnek getiriler elde edebileceklerini ifade etti. Ayrıca, kullanıcıların ödeme yapma sürecini daha kullanışlı hale getirmek amacıyla Apple Pay ve Google Pay entegrasyonlarını yakın zamanda hayata geçireceklerini duyurdu. Bybit, daha fazla bölgeye erişim ve destek sağlama taahhüdüne bağlı olarak ön ödemeli kart hizmetlerini Avrupa’nın ötesine doğru genişletme planları yaptıklarını da belirtti.

Bybit, düzenlemelere uygunluk konusunda önemli ilerlemeler kaydetti

Zhou ayrıca, Bybit’in düzenlemelere uygunluk konusunda son altı ay içinde önemli ilerlemeler kaydettiğini vurgulayarak, Kazakistan ve GKRY’den elde ettikleri lisanslarla her geçen gün daha geniş bir kitleye hitap ettiklerini ve faaliyetlerini düzenlemelere uygun bir çerçevede sürdürmeye büyük önem verdiklerini ifade etti. Ayrıca, Minimum Uygulanabilir Ürün (MVP) lisansının ardından Birleşik Arap Emirlikleri’nden daha fazla onay beklediklerini belirtti.

Konuşmanın sonlarına doğru Zhou, Bybit kullanıcılarının eğitimine verdiği öneme de değindi. Kullanıcıların stratejilerini hayata geçirmeden önce demo alım-satım hesabını kullanabileceklerini belirtti. Ayrıca, Bybit’in Birleştirilmiş Alım-Satım Hesabı (UTA) ve Copy Trading platformuyla hem yeni başlayan yatırımcılara hem de deneyimli yatırımcılara gelişmiş araçlar ve fırsatlar sunmaya devam ettiği konusunda bilgi verdi.

Bybit, dünya genelinde 28.000’den fazla güvenilir satıcıyla birlikte itibari paradan kripto paraya ve kripto paradan itibari paraya geçiş işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren Eşler Arası (P2P) hizmetine sahiptir. Bybit, dolandırıcılıkları önleme konusunda %99,9 gibi yüksek bir başarı oranına sahip olup, kullanıcı güvenliğini en öncelikli konu olarak ele almaktadır.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar