Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65277.62
-0.23%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3570.74
0.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.29
0.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.4
0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Bybit, Çin’deki kullanıcılar için kayıt ve kimlik doğrulama işlemlerini başlattı!

Clock
Paylaş
Bybit, Çin’deki kullanıcılar için kayıt ve kimlik doğrulama işlemlerini başlattı!

Kripto borsası Bybit, artık Çin’deki kullanıcıların platforma kayıt olup kimlik doğrulaması yapmasına izin veriyor. Daha önce Çin, birçok kripto hizmeti için yasaklı bölgeler arasındaydı. Ancak 5 Haziran 2024 itibarıyla Çin Bybit’in hizmet vermediği ülkeler listesinde yer almıyor.

728×90 muhabbit - Bybit, Çin'deki kullanıcılar için kayıt ve kimlik doğrulama işlemlerini başlattı!300x250 muhabbit - Bybit, Çin'deki kullanıcılar için kayıt ve kimlik doğrulama işlemlerini başlattı!

Wu Blockchain’in sosyal medya raporuna göre, Bybit Çin’deki kullanıcıların kimlik, pasaport, ehliyet veya oturma izni kullanarak kayıt olmalarına ve müşteri tanıma (KYC) sürecini tamamlamalarına olanak tanıyor. Bu durum borsanın Çin’deki faaliyetlerini genişlettiğini gösteriyor.

ByBit’in hizmet vermediği ülkeler

Bybit‘in hizmet şartlarına göre borsa şu ülkelerde hizmet vermiyor;Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Hong Kong, Singapur, Kanada, Kuzey Kore, Küba, İran, Özbekistan, Rusya’nın kontrolündeki Ukrayna bölgeleri (Kırım, Donetsk ve Luhansk), Suriye ve diğer belirli bölgeler.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar