Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69849.21
0.36%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3765.91
3.80%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.92
4.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $614.6
3.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Bybit Core DAO Listelemesini USDT Ödülleriyle Kutluyor!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, Core DAO listelemesini Türkiye’deki kullanıcılarına USDT ödülleri dağıtarak kutluyor.

Clock
Paylaş
Bybit Core DAO Listelemesini USDT Ödülleriyle Kutluyor!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, Core DAO listelemesini Türkiye’deki kullanıcılarına USDT ödülleri dağıtarak kutluyor.

Geçtiğimiz günlerde önde gelen Web3 topluluğu Core DAO’nun yerel tokenı CORE’u listeleyen Bybit, bu listelemeye özel olarak oldukça basit görevler karşılığında Türkiye kullanıcılarına 32.5 USDT’ye kadar ödüller sunacak.

728×90 muhabbit - Bybit Core DAO Listelemesini USDT Ödülleriyle Kutluyor!300x250 muhabbit - Bybit Core DAO Listelemesini USDT Ödülleriyle Kutluyor!
bybit duyuru 800x400 1 1200x600 - Bybit Core DAO Listelemesini USDT Ödülleriyle Kutluyor!

Bybit Core DAO Etkiliğine Katılım Koşulları:

10 Mart 2023’e kadar sürmesi planlanan etkinliğe katılım için yapılması gereken tek şey ise Bybit Blog’da yer alan etkinlik sayfasındanEtkinliğe Kaydolun” butonuna tıklamak.

Etkinlik kapsamında 20 Şubat 2023 ve 10 Mart 2023 tarihleri arasında Bybit’e kayıt olan kullanıcılar 2.5 USDT kazanacak. İlk gelenlerin ödülleri topladığı bu etkinlikte toplam ödül havuzu 400 USDT.

İlk yatırma işlemini gerçekleştirenleri ise 5 USDT ödül ekliyor. Toplamda 800 USDT’lik ödül havuzu olan bu etkinlikte de ilk gelenler kazanırken, yatırım işleminin minimum 50 USD değerinde CORE olması gerekiyor.

Ayrıca, minimum 50 USD değerinde istenilen varlık cinsinde ilk yatırma işlemi yapanları ekstra 10 USDT ödül bekliyor. Bu etkinlikte ise ödül havuzu 150 USDT.

İlginizi çekebilir: Bybit CEO’su Ben Zhou: “Ayı Piyasasına Rağmen Bybit’in Yükselişi Sürüyor”

İlk ödülün şartlarını karşılayan tüm kullanıcılar ikinci ödülü de kazanma şansını elde ediyor. İkinci ödülden faydalanabilmek için ise yine minimum 50 USD değerinde herhangi bir varlıkta ilk yatırma işlemi yapmak yeterli oluyor.

Etkinlik kapsamında Bybit Türkiye Twitter sayfasını takip edip kampanya gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan 10 şanslı kullanıcıyı ise kişi başı 15 USDT’lik çekilebilir ödül bekliyor. Bu şanslı kullanıcılar arasında yer almak için yapmanız gereken tek şey ise söz konusu şartları sağladıktan sonra etkinlik sayfasında yer alan formu doldurmak.

Bybit Hakkında

Türkiye’deki kripto para kullanıcılarından yoğun ilgi gören Bybit, borsayı şu sözlerle tanımlıyor:

“Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor.”

Tüm bunlara ek olarak Bybit Formula1, Oracle Red Bull Racing, NAVI, Astralis, Alliance, Virtus.pro, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka gibi prestijli markaların sponsorluğunu da üstleniyor.

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar