Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66368.01
0.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3261.25
2.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.12
2.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $611.3
0.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

ByBit, Kullanıcıları Bazı İşlem Çiftlerinde Uyarıyor!

Son piyasa volatilitesinde aşağıda sıralanan koşullardan herhangi biri tetiklenirse, Bybit spottaki işlem çiftlerini Special Treatment (ST) uyarı simgesiyle etiketleyecektir.

Clock
Paylaş
ByBit, Kullanıcıları Bazı İşlem Çiftlerinde Uyarıyor!

Kripto para borsası Bybit, tüm trader’lar için bir yandan en güvenli ticaret ortamını sağlamaya çalışırken, bir yandan da trader’ların olası piyasa risklerinden korunmasına yardımcı olmak istiyor. Son piyasa volatilitesinde aşağıda sıralanan koşullardan herhangi biri tetiklenirse, Bybit spottaki işlem çiftlerini Special Treatment (ST) uyarı simgesiyle etiketleyecektir:

728×90 muhabbit - ByBit, Kullanıcıları Bazı İşlem Çiftlerinde Uyarıyor!300x250 muhabbit - ByBit, Kullanıcıları Bazı İşlem Çiftlerinde Uyarıyor!

(1) Herhangi bir spot çiftinin ortalama günlük işlem hacmi, birbirini takip eden 30 gün boyunca 30.000 USDT veya diğer varlıklardaki eşdeğerinin altına düşerse.

(2) Spot çifti yetersiz likiditeye sahipse.

(3) Bybit’in yönetim kurallarının ihlali olarak kabul edilebilecek, Bybit’in takdirine bağlı olarak değerlendirilebilecek diğer durumlarda.

Bybit2 Muhabbit 768x384.jpg - ByBit, Kullanıcıları Bazı İşlem Çiftlerinde Uyarıyor!

Söz konusu spot çifti, uygun düzeltmeler denendikten sonra yukarıdaki koşulları karşılayamazsa, işlemler askıya alınır ve spot çifti listeden çıkarılabilir.

Şu anda Special Treatment (ST) uyarısı ile etiketlenen spot çiftleri şunlardır: RUN/USDT, KMA/USDT ve LMR/USDT.

Daha fazla ayrıntı için Bybit’in Token Yönetim Kurallarına bakabilirsiniz.

Hala ByBit hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar