Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60080.01
2.74%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3204.87
1.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.18
0.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538
0.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Bybit Piyasa Yapıcılar için Yeni Ücret Oranlarını Duyurdu! Stablecoin Alım Satım Çiftlerinde İşlem Ücreti Yok!

Borsa, kullanıcılar için yeni piyasa yapıcı ücret oranlarını açıkladı.

Clock
Paylaş
Bybit Piyasa Yapıcılar için Yeni Ücret Oranlarını Duyurdu! Stablecoin Alım Satım Çiftlerinde İşlem Ücreti Yok!

Kripto para borsası Bybit, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamada kullanıcılar için yeni piyasa yapıcı ücret oranları açıklandı.

728×90 muhabbit - Bybit Piyasa Yapıcılar için Yeni Ücret Oranlarını Duyurdu! Stablecoin Alım Satım Çiftlerinde İşlem Ücreti Yok!300x250 muhabbit - Bybit Piyasa Yapıcılar için Yeni Ücret Oranlarını Duyurdu! Stablecoin Alım Satım Çiftlerinde İşlem Ücreti Yok!

Borsa açıklamasında, kullanıcıların işlem hacmine bağlı olarak yeni ücret oranlarını belirtti. Yeni ücret oranlarının spot işlemler için %0.01 ve %0.015, türev ürünler için ise %0.0025 ve %0.005 olarak değiştirileceği belirtildi. Tüm yeni oranların 18 Mart 2022’de saat 10:00’da geçerli olacağını belirten Bybit’in, yeni fiyatlandırmaya ait detaylı verileri ise şu şekilde belirtiliyor:

bybit ucret - Bybit Piyasa Yapıcılar için Yeni Ücret Oranlarını Duyurdu! Stablecoin Alım Satım Çiftlerinde İşlem Ücreti Yok!

Stablecoin Alım Satım Çiftlerinde İşlem Ücreti Yok

Yeni ücret oranlarının yanında Bybit, stablecoin alım satım çiftlerinde, piyasa yapıcı ve alıcı ücretinden komisyon almayacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada, yeni başlatılan kampanyanın 2 Mart 2022, saat 11:00’den, 2 Mayıs 2022, saat 11:00’e kadar, BUSD/USDT, USDC/USDT ve DAI/USDT çiftleriyle yapılan işlemlerde geçerli olacağı belirtildi.

Hala ByBit hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar