Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66599.2
0.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3250.84
2.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.17
2.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $608.3
0.96%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Bybit, Potansiyel Hard Fork İçin Hazırlıklı Olduğunu Duyurdu!

Bybit, Ethereum hakkında açıklama yaptı.

Clock
Paylaş
Bybit, Potansiyel Hard Fork İçin Hazırlıklı Olduğunu Duyurdu!

Bybit, resmi sitesinde bir açıklama yaparak Ethereum’un proof-of-stake sistemine geçişte potansiyel hard forklar yaşanabileceğini ve platformun bu hard forklara hazır olduğunu belirtti.

728×90 muhabbit - Bybit, Potansiyel Hard Fork İçin Hazırlıklı Olduğunu Duyurdu!300x250 muhabbit - Bybit, Potansiyel Hard Fork İçin Hazırlıklı Olduğunu Duyurdu!

Bilindiği üzere Ethereum, 2022 Eylül ayında proof-of-stake Beacon Chain‘e geçecek. Bybit, yaptığı açıklamada ”Merge” işleminde; Spot, Vadeli İşlemler, Sürekli Sözleşmeler, Opsiyonlar ve Kazanç işlemleri gibi çeşitli ürün gruplarının ETH fiyatlarını izleyeceğini belirtti. Borsa ayrıca, Bybit tarafından sunulan tüm ürün yelpazesinin sorunsuz bir şekilde geçişinin sağlanacağını ve yatırımcıların fonlarının olumsuz bir şekilde etkilenmeyeceğini açıkladı.

Bybit ayrıca, opsiyon yatırımcılarının forktan kaynaklı fiyat ayarlamalarında yatırımcılarına güvence sağlıyor. ETH opsiyonları standart uzlaşma ve teslimat prosedürlerini takip edecek ve proof-of-stake ETH’nin dolar değerine dayanacak. Bu, ”Merge” işleminden önceki ve sonraki opsiyonları kapsayacak.

Bybit, yeni çıkacak olan tokenları da izleyecek

Bybit, güvenilir bir ticaret deneyimi sağlamak için tüm listelenen coinler için sıkı gereklilikler belirlediğini açıkladı. Fork yapılan token durumlarında, borsanın risk yönetimi ve güvenlik ekiplerinin, bu tokenların borsada listelenmesinin uygun olup olmadığını belirlemek için bir dizi kriterden geçirdiğini belirtti. Ayrıca ByBit, gereksinimleri karşılayan coinler için airdrop, para yatırma ve çekme işlemlerini destekleyeceklerini açıkladı.

Sürekli gelişen bir piyasada borsa, ”Merge” işlemini ve beraberindeki sonuçları yakından izlediklerini belirtti. Potansiyel ETH forkundan oluşacak tokenların alım satımının, staking işlemlerinin ve tasarruf ürünlerinin desteklenip desteklenmeyeceği konusunda güncellemeler ise daha sonraki tarihlerde belirlenecek.

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar