Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65112
0.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3553.17
1.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.03
1.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $598.1
1.36%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bybit, TaleCraft (CRAFT)’ın Listelenmesiyle Türkiye’ye Özel Kampanyasını da Duyurdu!

Bybit, TaleCraft (CRAFT) listelenmesinden sonra ödül havuzu 5 bin CRAFT ve 250 CRAFT NFT olan Türkiye’ye özel kampanyasını duyurdu.

Clock
Paylaş
Bybit, TaleCraft (CRAFT)’ın  Listelenmesiyle Türkiye’ye Özel Kampanyasını da Duyurdu!

Merkezi borsa Bybit, 13 Aralık 2021 tarihinde TaleCraft (CRAFT)’ı listelemeye başladı. Listelemenin ardından Türkiye kullanıcılarına özel bir “kampanya” yapacağını açıkladı.

NFT rüzgârı, hiç şüphesiz ki 2021 yılında kripto para dünyasında en çok esen rüzgâr olarak tarihe geçti. Yılın en büyük trendi NFT’ler, kripto para yatırımcılarının yanı sıra sanatçıların, komedyenlerin ve hatta kurumsal şirketlerin ilgisini çekti. Bunu bir sektöre çevirme konusuna geçilince de NFT tabanlı, oynadıkça kazandıran oyunlar yani “GameFi” kavramı ortaya çıktı.

Sektörün ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte GameFi kavramı da gelişerek hem NFT hem de oyun konseptini bir araya getiren metaverse kavramına yol açtı. Metaverse, kullanıcılara en üst seviyede bir sanal gerçeklik/evren deneyimi sunmayı amaçlayan bir teknolojidir.

TaleCraft, Avalanche üzerinde geliştirilen ve NFT tabanlı oyna-kazan modeline sahip olan bir oyun Metaverse’üdür.

728×90 muhabbit - Bybit, TaleCraft (CRAFT)'ın  Listelenmesiyle Türkiye'ye Özel Kampanyasını da Duyurdu!300x250 muhabbit - Bybit, TaleCraft (CRAFT)'ın  Listelenmesiyle Türkiye'ye Özel Kampanyasını da Duyurdu!

Bybit CRAFT Listelemesinin Ardından Ödüllerle Geliyor!

Bybit, TaleCraft (CRAFT)’ı listeleyen ilk resmî merkezi borsa (CEX) olarak Türkiye’deki kullanıcılarına 5 bin CRAFT dağıtacağını açıkladı. Bununla birlikte 250 CRAFT NFT’si de Türkiyeli kullanıcılar arasında dağıtılacak.

Etkinlik 13 Aralık 2021 tarihinde Türkiye saati ile 16.00’da başladı. 19 Aralık 2021 TSİ 16.00’da sona erecek. Etkinlik süresi boyunca Bybit CRAFT adresine 20 USD’lik veyahut daha fazla CRAFT yatıran kullanıcılar 25 bin dolar değerindeki 5 bin CRAFT’ı paylaşacak.

Bununla birlikte etkinlik süresince en az 50 USD’lik Bybit CRAFT/USDT paritesinde alım satım yapan tüm kullanıcılar her biri 40 dolar değerinde olan ve aynı zamanda oyun içerisinde de kullanılabilen 250 adet CRAFT NFT’sinin sahibi olmak için çekilişe katılmaya hak kazanacak.

TaleCraft (CRAFT) Nedir?

TaleCraft, Avalanche Blockchain’i üzerine geliştirilen NFT tabanlı, play-to-earn yani oyna-kazan modeli ile çalışan bir oyun Metaverse’üdür. NFT, GameFi ve Metaverse konseptlerini bir araya getiren TaleCraft, kullanıcıları için NFT tabanlı, oynarken kazanabilecekleri sürdürülebilir bir oyun deneyiminin yanı sıra sürdürülebilir bir oyun içi ekonomi inşa etmeyi amaçlamaktadır. CRAFT, bu oyun içi ekonominin para birimi olmaktadır.

TaleCraft (CRAFT) Fiyat Grafiği

Talecraft fiyat grafigi 600x600 - Bybit, TaleCraft (CRAFT)'ın  Listelenmesiyle Türkiye'ye Özel Kampanyasını da Duyurdu!
TaleCraft (CRAFT) fiyat grafiği, tüm zamanlar.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar