Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67313.3
0.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3463.56
-1.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.09
2.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593.1
-1.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bybit Türkiye ile Zirveye Yarışın! ByBit, 35.000 USDT ve 2 iPhone 14 Ödüllü Trade Yarışmasını Başlattı!

ByBit, Türkiye kullanıcılarına özel kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Clock
Paylaş
Bybit Türkiye ile Zirveye Yarışın! ByBit, 35.000 USDT ve 2 iPhone 14 Ödüllü Trade Yarışmasını Başlattı!

ByBit, Türkiye kullanıcılarına özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel tam 35.000 USDT değerindeki ödül havuzu ve 2 adet iPhone 14 ödüllerini kullanıcılarına sunuyor.

Popüler kripto para borsası ByBit bu kez ise Türkiye kullanıcılarının heyecanla beklediği trading etkinliğini başlattı. Birbirinden farklı ödüllerin şampiyonlara verileceği bu özel etkinlik 12 Ocak 2023 tarihinde başlamış olup, 12 Şubat 2023 tarihine kadar devam edecek.

728×90 muhabbit - Bybit Türkiye ile Zirveye Yarışın! ByBit, 35.000 USDT ve 2 iPhone 14 Ödüllü Trade Yarışmasını Başlattı!300x250 muhabbit - Bybit Türkiye ile Zirveye Yarışın! ByBit, 35.000 USDT ve 2 iPhone 14 Ödüllü Trade Yarışmasını Başlattı!

Kripto Para Borsası Bybit’ten, Türkiye Trade Yarışması! 23.000 USDT’ye Kadar Ödüllerin Sahibi Olun!

bybit etkinlik 900x506 - Bybit Türkiye ile Zirveye Yarışın! ByBit, 35.000 USDT ve 2 iPhone 14 Ödüllü Trade Yarışmasını Başlattı!

ByBit 2023 yılında da etkinliklerini sürdürüyor. ByBit’in bu etkinliğinde en yüksek P&L’e ulaşan traderlar, etkinlik sayfasından yer alan tabloya göre çekilebilir USDT ödüllerinin sahibi olacak. Söz konusu bu etkinlikte katılımcı sayısı ne kadar artarsa, ödül havuzunun değeri de o kadar artacak!

ByBit’in bu etkinliğine katılım sağlamak isteyen kullanıcıların yapmaları gerekenler ise çok basit!

  • Kullanıcılar ilk olarak etkinlik sayfası üzerindeki yarışmaya kayıt işlemi yapmalı
  • Kullanıcılar, KYC Seviye 1 Kimlik Doğrulaması’nı tamamlamalı!
  • Sıralamaya girmek ve ödüle hak kazanmak için USDT ve USDC Vadeli İşlemler hesabınızda minimum 50 USDT ya da USDC tutarında varlık bulundurmalı!
  • Sıralamaya girebilmek ve ödül almaya hak kazanabilmek için USDT veya USDC Vadeli İşlemler’de en az 1.000 USDT değerinde işlem hacmine ulaşılması gerekiyor!

2 Adet iPhone 14 ve 10.500 USDT Trade Ödülü Havuzu

Etkinlik süre boyunca USDT ve USDC Vadeli İşlem çiftlerinde en yüksek toplam işlem hacmine ulaşan Bybit Türkiye ailesinden 1 şanslı kullanıcı 1 adet iPhone 14’ün sahibi olma şansını yakalayacak.

En yüksek işlem hacmine ulaşamayan ama görevleri yerine getiren kullanıcılar 1 adet iPhone 14 kazanma şansını yakalamak için biletleri toplayacak!

Unutmayın ByBit’in bu özel etkinliğinde ne kadar çok bilet kazanılırsa, 1 adet iPhone 14 kazanma şansı da o kadar artacacak! Etkinlikte istediğiniz varlık cinsinde 50 USDT’lik ilk yatırma işlemi yapan kullanıcılar ise 1 bilet kazanabilecek! Yarışma dönemi boyunca USDT ve USDC Vadeli İşlem çiftlerinde belirli düzeyde işlem hacmine ulaşanları ise çeşitlü tutarlarda trade ödülleri bekliyor.

ByBit’ten Müjde! Sosyal Medya Üzerinden Etkinlik İçeriğini Paylaşanlar da Kazanacak! 25 Kişiye Çekilebilir 25 USDT Hediye!

ByBit’in Türkiye kullanıcılarına özel bu etkinliğinde Twitter paylaşımları yapan kullanıcılar da faydalanabilecek. Yapmanız gerekenler ise şu şekilde:

  • ByBit Türkiye resmi Twitter hesabını takip etmek
  • Etkinlik tweetini alıntılamak ve 3 arkadaşını etiketleyip paylaşmak
  • Etkinlik sayfasındaki formu doldurmak

Seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 25 USDT’nin sahibi olacak!

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar