BİZİ TAKİP EDİN

BLOCKCHAIN

Bybit Yüzde 90’a Varan Getiri Sunan Yeni Ürününü Duyurdu!

Yapılan açıklamada yeni bir ürün duyurulurken, yıllık yüze 90’a varan bir getiriden bahsedildi.

Yayın:

-

Bybit2-Muhabbit

Kripto para borsası Bybit, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada yeni bir ürün duyurulurken, yıllık yüze 90’a varan bir getiriden bahsedildi.

ByFi Center üzerinde aktive edilen yeni ürün ile birlikte kullanıcılara ciddi bir getiri oranı sunulması hedefleniyor. Uniswap v3 ile birlikte çalışan ByFi Center, kullanıcılarına Uniswap v3 üzerinde likidite sağlatarak ciddi bir getiri oranı vadediyor.

Uniswap v3 İçin Likidite Sağlanıyor

Geçtiğimiz dönemde hayata geçirilen Uniswap’in v3 sürümü ile birlikte çalışarak kullanıcılarına getiri sağlayacak olan Bybit, websitesi üzerinden kullanıcıların kilitledikleri varlıkları Uniswap üzerinde likidite sağlanması için kullanacak. Havuzlardan alınan getiriler ise kullanıcılara dağıtılmış olacak.

Merkezsiz platformlara likidite sağlayarak kazanılan ödüller, işlem komisyonlarından ya da merkezsiz platformların sunduğu teşvik paketlerinden oluşmakta. Bu noktada likidite sağlanması için teşvikler duyuran merkezsiz platformlar, kişilerin varlıklarını bu platformlar üzerinde değerlendirmesini sağlamayı amaçlıyor. Merkezi bir yapıları olmadığından DeFi platformları temelde, kullanıcılarının sağladığı likidite ile çalışmakta. Bu sebeple de merkezi platformlara göre daha yüksek getiri sunan merkeziz platformlar, son dönemde birçok kullanıcı ve yatırımcının kullandığı platformlar haline gelmiş durumda.

Bybit İle İşlemler Daha Kolay ve Güvenli Olacak

Likidite sağlama işlemlerini kullanıcıları adına yapacak olan Bybit, kontrolün tamamen kişinin elinde olduğu DeFi platformlarında yapılabilecek hatalara karşı da kullanıcılarını korumuş olacağını belirtiyor. Bildiğiniz üzere merkezsiz platformlarda yapılan işlemlerde sorumluluk tamamen kişinin kendisinde oluyor. Yapılacak bir hatada fonların tamamı kaybedilebilir ya da sonsuza kadar ulaşılmaz hala gelebilir. Bu noktada Bybit, websitesi üzerinden sunduğu hizmet ile bu gibi risklerin önüne geçebileceklerini belirtiyor.

ByFi Center üzerinden sunulacak hizmet hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bybit’e üye olmak için burada bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit 300x250 - MonoX Platform Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Trend Haberler