Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66508.82
-5.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3197.05
-9.32%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.18
-18.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.1
-6.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Bybit’in 8 Milyon Dolar Ödüllü Trading Yarışmasına Katılmak İçin Son Şans!

Bybit’in 8 milyon dolarlık ödül havuzuyla başlattığı trading yarışması World Series of Trading (WSOT) için son kayıt günü yaklaşıyor!

Clock
Paylaş
Bybit’in 8 Milyon Dolar Ödüllü Trading Yarışmasına Katılmak İçin Son Şans!

Küresel kripto para borsası Bybit, 8 milyon dolarlık ödül havuzuyla başlattığı trading yarışması World Series of Trading (WSOT) için son kayıt gününün yaklaştığını hatırlattı.

Şu ana kadar (1 Temmuz 2022) dünyanın dört bir yanından 57 binden fazla kripto para yatırımcısının katıldığı Bybit World Series of Trading (WSOT) için son kayıt tarihi 7 Temmuz 2022! Ödül havuzunda 8 milyon dolar, çeşitli NFT’ler ve birçok sürpriz ödül bulunduran yarışma tüm hızıyla devam ediyor. WSOT 2022 için kayıtlar 7 Temmuz 2022 saat 13.00’e (TSİ) kadar devam edecek.

728×90 muhabbit - Bybit'in 8 Milyon Dolar Ödüllü Trading Yarışmasına Katılmak İçin Son Şans!300x250 muhabbit - Bybit'in 8 Milyon Dolar Ödüllü Trading Yarışmasına Katılmak İçin Son Şans!

Bybit, bu büyük etkinlik ile kripto para dünyasının sosyal sorumluluk alanlarındaki güçlendirici ve destekleyici etkisini herkese göstermek amacıyla UNICEF’e 400.000 dolar değerinde Bitcoin bağışı yaptığını açıkladı.

Binden Fazla Takım!

Bybit’in WSOT 2022 etkinliği, kripto para dünyasını birleştiren büyüleyici bir yarışmaya dönüşüyor. Bu yıl, dünyanın en iyi yatırımcıları bir araya gelerek şu ana kadar (1 Temmuz 2022) binin üzerinde takım oluşturdu. Solo Yarış, Takım Yarışı ve Hız Bölgesi Ödülü kategorilerinin bulunduğu WSOT 2022’de, canlı yayın etkinlikleriyle dünyanın dört bir yanındaki kripto para yatırımcıları bir araya geliyor.

Bu yıl binin üzerinde olan takım sayısı, geçtiğimiz 2021 yılında 196 gibi bir sayıydı. Şu anda 3.241 üyesi bulunan “Korean titans 유튜브 매억남(없는)팀” en büyük takım olurken, onu 2.565 üye ile Sniper Squad ve ardından 2.232 üye ile  “스트리머사또_satto” takip ediyor.

Durum böyle olunca WSOT 2022 sürekli olarak WSOT 2021 ile karşılaştırılıyor. Geçtiğimiz sene gerçekleşen WSOT 2021 etkinliğinde 35 bin katılımcı, 4 milyon doları aşan (4.090.000) bir ödül havuzunun ve 1.339 NFT ödülünün kilidini açmayı başarmıştı. Ana etkinliğe 136 bölgeden katılım sağlayan oyuncular 196 takım oluşturmuş ve en iyi takım 20 kat kazanç elde etmişti. Solo Yarışa ise yaklaşık 20 bin bireysel oyuncu katılmış, yarışmanın kazananı %7.265,94 kâr/zarar oranına ulaşmıştı.

bybit duyuru - Bybit'in 8 Milyon Dolar Ödüllü Trading Yarışmasına Katılmak İçin Son Şans!

CEO Zhou: “WSOT beklentileri aşmak demek!”

Bybit’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Ben Zhou WSOT ile ilgili düşüncelerini şu şekilde ifade etti:

“WSOT, beklentileri aşmak demek. Dünyanın en büyük kripto para trading yarışmasında becerilerini test etmeye istekli olan katılımcılarımızın, bu kadar fazla takım oluşturarak sergiledikleri iş birliği ruhundan çok etkilendim. Bu yıl WSOT’ye dünyanın dört bir yanından 57.000’in üzerinde katılım gerçekleşti ve bu, kripto para topluluğunun ne kadar kapsayıcı olduğunu gözler önüne seriyor. Bu aynı zamanda finansal okuryazarlığı artırma ve sadece finansla ilgilenenlerin değil, diğer insanların da finansal araçlara erişebilmesi konusundaki hedeflerimize nasıl da yaklaştığımızın bir göstergesi.”

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüş, birçok şirkette gergin bir döneme sebep olurken Zhou bu piyasa şartlarına ve olası bir “kripto para kışına” rağmen, kripto para dostu neslin krizi fırsata çevirme becerisine de değiniyor.

“Kripto para piyasasındaki ayı sezonuna rağmen WSOT katılımcılarımızın coşkusunu görmek beni yüreklendirdi. Olağan kripto para döngüsünün zor bir döneminde olmamıza rağmen kripto para sektörünün hâlâ yaşam dolu ve cıvıl cıvıl olduğunu görüyoruz. Zira WSOT, Bybit’in blok zinciri teknolojisinin gücüyle herkesin büyüme fırsatına sahip olduğu yeni bir dijital ekonominin inşa edilmesine destek olma vaadi karşısında duyulan coşkuyu gözler önüne seriyor.”

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar