Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66368.9
2.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3241.64
4.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.08
6.10%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $575.9
1.71%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ByBit’ten Türkiye Kullanıcılara Özel 15 Milyar GCAKE Değerinde Ödül Havuzu!

ByBit Türkiye kullanıcılara özel yeni etkinliğini duyurdu.

Clock
Paylaş
ByBit’ten Türkiye Kullanıcılara Özel 15 Milyar GCAKE Değerinde Ödül Havuzu!

Popüler kripto para borsası ByBit, NFT tabanlı oyun platformu Pancake Games (GCAKE)’in listelenmesi adına Türkiye kullanıcılarına özel yeni kampanyasını duyurdu. ByBit Türkiye kullanıcılarına özel tam 15 milyar GCAKE değerinde ödül havuzu sunuyor.

ByBit’in bu özel kampanyası 19 Ekim 2022 tarihinde başlamış olup, 11 Kasım 2022 tarihine kadar devam edecek! ByBit’in bu özel kampanyasından faydalanmak için yapmanız gerekenler ise çok basit!

728×90 muhabbit - ByBit'ten Türkiye Kullanıcılara Özel 15 Milyar GCAKE Değerinde Ödül Havuzu!300x250 muhabbit - ByBit'ten Türkiye Kullanıcılara Özel 15 Milyar GCAKE Değerinde Ödül Havuzu!
Gcake 1 - ByBit'ten Türkiye Kullanıcılara Özel 15 Milyar GCAKE Değerinde Ödül Havuzu!

Etkinlik 1: 2 Görevi Tamamlayın! Ödül Havuzundan Pay Alma Şansını Yakalayın!

ByBit’in bu özel kampanyasında kazanan olmak için ilk olarak 2 basit görevi tamamlamanız gerekiyor. Bu görevlerden ilki Bybit’te ilk yatırma işlemini GCAKE ile gerçekleştirmek ve etkinlik sonunda ödüller dağıtılana kadar spot hesabınızda en az 5 USDT değerinde varlık bulundurmak.

Yapmanız gereken ikinci görev ise Bybit Spot Piyasası’nda ilk alım satım işlemini GCAKE/USDT işlem çiftinde gerçekleştirmek olacak ve yine etkinlik sonuna kadar spot hesabınızda en az 5 USDT değerinde varlık bulundurmanız gerekiyor.

Bu iki görevi başarıyla yerine getiren kullanıcılar ise görev başına 7.250.000.000 GCAKE olmak üzere toplamda 14.500.000.000 GCAKE değerindeki ödül havuzundan paylarını alabilecek.

Kampanyaya katılımınızın geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Etkinlik 2: ByBit’ten Müjde! Sosyal Medya Üzerinden Etkinlik İçeriğini Paylaşanlar da Kazanacak! 50 Kişiye 10 Milyon GCAKE Hediye!

ByBit her zaman olduğu gibi bu etkinlikte de kazandırmaya devam ediyor. Kripto para borsası ByBit’te sosyal medya üzerinden etkinlik içeriğini paylaşan kullanıcılar da kazanıyor.

ByBit’in Türkiye kullanıcılarına özel bu etkinliğinde Twitter paylaşımları yapan kullanıcılar da ödül havuzundan faydalanabilecek. Yapmanız gerekenler ise şu şekilde:

  • ByBit Türkiye resmi Twitter hesabını takip etmek
  • Etkinlik tweetini alıntılamak ve 3 arkadaşını etiketleyip paylaşmak
  • Etkinlik sayfasındaki formu doldurmak

Aşamaları başarıyla tamamlayanlar arasından 50 şanslı kullanıcı, kişi başı 10 milyon GCAKE tokenın sahibi olacak.

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar