Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65180.06
-0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3551.98
0.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.97
-0.48%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $598.9
0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ByBit’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel 25.000 USDT, iPhone 14 ve Apple Watch SE Ödüllü Alım Satım Festivali!

Kripto para borsası ByBit Türkiye kullanıcılarına özel kampanyalarına bir yenisini daha ekledi!

Clock
Paylaş
ByBit’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel 25.000 USDT, iPhone 14 ve Apple Watch SE Ödüllü Alım Satım Festivali!

Kripto para borsası ByBit, Türkiye kullanıcılarına özel kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. ByBit’in Türkiye kullanıcılarına özel hazırladığı bu festivalde, birbirinden farklı hediyeler kullanıcılarla buluşacak. Etkinliğe katılım sağlayan kullanıcılar 25.000 USDT değerindeki ödül havuzundan pay alabilecek. Bybit’e yeni kayıt olan ve etkinliğe katılım sağlayan kullanıcılar arasından bir şanslı kullanıcı 1 iPhone 14 ve Apple Watch SE kazanma şansı yakalıyor.

728×90 muhabbit - ByBit’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel 25.000 USDT, iPhone 14 ve Apple Watch SE Ödüllü Alım Satım Festivali!300x250 muhabbit - ByBit’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel 25.000 USDT, iPhone 14 ve Apple Watch SE Ödüllü Alım Satım Festivali!

Birbirinden farklı ödüllerin verileceği bu özel festival 24 Mart 2023 tarihinde başlamış olup, 23 Nisan 2023 tarihine kadar devam edecek. Bu özel etkinliğin Türkiye kullanıcılarını özgü olduğunu da hatırlatalım! Kullanıcıların etkinliğe katılım sağlayabilmeleri için etkinlik sayfasındakiEtkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak etkinliğe kaydolmaları gereklidir.

Bybit Alm Satm Festivali 900x506 - ByBit’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel 25.000 USDT, iPhone 14 ve Apple Watch SE Ödüllü Alım Satım Festivali!

Etkinlik 1: Bybit’te Alım Satım Yapan Kullanıcılar Çekilebilir Ödüllerin Sahibi Olacak!

Ödül 1: Bybit’e yeni kayıt olan ve etkinliğe kayıt olan kullanıcılar, etkinlik süresi boyunca Bybit spot piyasasında yaptığı alım satım işlemlerinde ödediği işlem ücretlerinin yarısını çekilebilir USDT olarak geri de alabilecek. Aynı zamanda Bybit’e yeni kayıt olan ve etkinliğe katılım sağlayan kullanıcılar arasından bir şanslı kullanıcı 1 adet Apple Watch SE’Yi kazanma şansınını yakalayacak.

Ödül 2: ByBit Türkiye kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Bybit’e 50 USD değerinde “ilk yatırma” işlemi yapan kullanıcılar, Bybit spot piyasasında gerçekleştirdiği alım satım işlemleri için ödediği işlem ücretlerinin %100’ünü etkinlik sonunda çekilebilir USDT olarak geri alma şansını yakalayacak. Aynı zamanda etkinliğe kayıt olan ve etkinlik şartlarını yerine getiren kullanıcılar arasından bir şanslı kullanıcı, 1 Phone 14 kazanma şansını yakalayacak.

Etkinlik 2 : ByBit Vadeli İşlem Piyasasında Alım Satım Yapan Kullanıcılar da Kazanacak!

ByBit vadeli işlem piyasasında işlem yapanlara da kazandırıyor. ByBit’in bu özel etkinliğine katılım sağlayan kullanıcılardan Bybit’e 50 USD değerinde “ilk yatırma” işlemi yapan kullanıcılar, etkinlik sırasında Bybit Vadeli İşlemler Piyasası’nda gerçekleştirdikleri alım satım işlemleri için ödediği işlem ücretlerini belli oranlarda geri alabilecek.

Etkinlik 3: ByBit’ten Müjde! Sosyal Medya Üzerinden Etkinlik İçeriğini Paylaşanlar da Kazanacak! Etkinlik İçeriğini Sosyal Medyada Paylaşan 10 Kişi 20 USDT Kazanıyor

ByBit’in Türkiye kullanıcılarına özel bu etkinliğinde Twitter paylaşımları yapan kullanıcılar da faydalanabilecek. Etkinlik kapsamında 10 şanslı kullanıcıyı kişi başı çekilebilir 20 USDT bekliyor .Yapmanız gerekenler ise şu şekilde:

  • ByBit Türkiye resmi Twitter hesabını takip etmek
  • Etkinlik tweetini alıntılamak ve 3 arkadaşını etiketleyip paylaşmak
  • Etkinlik sayfasındaki formu doldurmak

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar