Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63844
3.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3063.91
5.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.19
15.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.8
5.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

ByBit’ten, Türkiye Kullanıcılarına Özel AMAZY Kampanyası! Ödül Havuzu 80.000 AZY!

Bu yeni listelemeyi özel kampanyalarla kutlayan ByBit, Türkiye kullanıcılarına tam 80.000 AZY değerinde ödül havuzu sunuyor!

Clock
Paylaş
ByBit’ten, Türkiye Kullanıcılarına Özel AMAZY Kampanyası! Ödül Havuzu 80.000 AZY!

Bybit, dünyanın önde gelen fitness ve sağlık uygulamalarından biri olan AMAZY’nin tokenı AZY’yi listelediğini duyurdu. Bu yeni listelemeyi özel kampanyalarla kutlayan ByBit, Türkiye kullanıcılarına tam 80.000 AZY değerinde ödül havuzu sunuyor.

728×90 muhabbit - ByBit'ten, Türkiye Kullanıcılarına Özel AMAZY Kampanyası! Ödül Havuzu 80.000 AZY!300x250 muhabbit - ByBit'ten, Türkiye Kullanıcılarına Özel AMAZY Kampanyası! Ödül Havuzu 80.000 AZY!

AMAZY‘den biraz bahsedecek olursak; kullanıcıların hem fit kalmasını hem de bu sayede para kazanmasını amaçlayan GameFi tabanlı bir sağlık uygulamasıdır. Kullanıcılar bu uygulamada NFT sneaker’lar ile yürüyerek veya koşarak token kazanabilirler. Böylece insanlar kapalı mekanlarda spor yapmak zorunda kalmadan sosyalleşebilir ve daha da güzeli gelir elde edebilir. Ayrıca AMAZY uygulamasında NFT sneaker’ları kiralayabilir ya da AMAZY Realverse üzerinden fitness app ile gerçek ürünleri de kombine edebilirsiniz.

Kripto paralar artık hayatımızın bir parçası ve AMAZY, fitness dünyasını kripto para severlerle buluşturan bir köprü görevini üstlenmiş durumda. AMAZY uygulamasını kullanarak hem fit hem de kazanç dolu bir yaz geçirmeniz için Bybit güzel bir kampanya hazırladı ve Türkiye kullanıcılarına özel tam 80.000 AZY değerinde bir ödül havuzu sunuyor.

Bybit2 Muhabbit 768x384.jpg - ByBit'ten, Türkiye Kullanıcılarına Özel AMAZY Kampanyası! Ödül Havuzu 80.000 AZY!

50.000 AZY Değerinde Ödül Havuzundan Pay Almak İçin, İlk Yatırma İşlemini Bybit’te Yapmak Yeterli!

Bu özel kampanya 22 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya devam ederken, kripto para dünyasına ilk adımını Bybit ile atanlar 50.000 AZY değerindeki ödül havuzundan eşit pay alacak. Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgi için Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. Kampanyaya katılmak istiyorsanız linkteki sayfada “Hemen Kaydolun” butonu ile katılım sağlamanız gerekmekte.

Sosyal Medyada Paylaşan 50 Takipçiye 600 AZY Hediye!

Bybit, sosyal medyada da kazandırmaya devam ediyor. Yapmanız gerekenler ise gayet basit; Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip edin, etkinlik tweetini alıntılayarak ve 3 arkadaşınızı etiketleyerek paylaşın. Daha sonra ise mutlaka etkinlik sayfasındaki formu doldurun. Bu işlemleri yapanlar arasından seçilecek 50 şanslı kişi, kişi başı 600 AZY token kazanma avantajına sahip olacak.

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar