Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68080
-3.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3818.83
1.70%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.29
-4.66%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.7
-4.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Çapraz Zincir Protokolü Multichain, Binance Desteği İle Dev Yatırım Aldı!

Yeni yatırım için ayrılan fon, Multichain ekosistemini desteklemek için kullanılacak.

Clock
Paylaş
Çapraz Zincir Protokolü  Multichain, Binance Desteği İle Dev Yatırım Aldı!

Kripto para borsası Binance’ın, risk sermayesi kolu olan Binance Labs, çapraz zincir protokolü Anyswap olarak bilinen Multichain‘e 60 milyon dolarlık yatırım yaptığını duyurdu.

728×90 muhabbit - Çapraz Zincir Protokolü  Multichain, Binance Desteği İle Dev Yatırım Aldı!300x250 muhabbit - Çapraz Zincir Protokolü  Multichain, Binance Desteği İle Dev Yatırım Aldı!

Bilindiği üzere Multichain, Ethereum, Binance Smart Chain, Avalanche, Moonriver gibi birçok blok zinciri için birbirine bağlı altyapı hizmeti sağlamaktadır. Halihazırda platform üzerinde 5 milyar doların üzerinde “Kilitlenen Toplam Değer (TVL)” olan Multichain’deki kullanıcı sayısı ise 300.000’i aşmış durumda.

21 Aralık tarihinde yayımlanan duyuruya göre, Multichain için düzenlenen yatırım turuna Binance ile birlikte, Sequoia China, IDG Capital, Three Arrows Capital, DeFiance Capital, Circle Ventures, Tron Foundation, Hypersphere Ventures, Primitive Ventures, Magic Ventures ve HashKey gibi dev isimler katıldı.

Yeni girişim hakkında açıklama yapan Binance Labs yatırım direktörü Peter Huo şu ifadelere yer verdi:

“Multichain, kripto para alanı için çoklu zincir geleceğine ciddi anlamda katkıda bulunuyor.  Multichain ile yapılan ortaklık ile yeni gelişmelere olan yaklaşımımızdan dolayı oldukça heyecanlıyız.”

Yapılan açıklamada Multichain’in, BSC ile daha güçlü bir ortaklık çerçevesinde, BSC’nin, Multichain’i önerilen köprülerinden biri olarak kullanacağı belirtiliyor. Ayrıca, ağlar arasında köprü kurmak üzere Multichain‌‌ ile birlikte daha etkili bir teknoloji ve likidite entegrasyonları için çalışmalar gerçekleştirilecek.

Son olarak yatırım turundan elde edilen gelirlerin ise, Multichain’in kripto paraların algoritmalarının araştırması, güvenlik ve denetimi hizmetlerinde kullanılacağı belirtiliyor.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar