Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62080
0.97%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3429.35
1.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.53
0.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $411
0.96%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Cardano ADA Destek Bölgesine Geldi

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Cardano ADA Destek Bölgesine Geldi

Bu akşamki yazımda Cardano (ADA) fiyat grafiğini inceleyeceğim. Yukarıda da belirttiğim gibi, ADA orta vadeli bir desteğine gelmiş durumda. Açıkçası son zamanlarda ADA teknik analiz açısından çok da güzel hareket etmiyordu. Yani güzel bir formasyon veya trend bulmak biraz zordu. Bu yüzden ADA fiyat analizi yazısı hazırlamıyordum. Şu an güzel bir desteğine geldiğinden dolayı sizlerle paylaşmak istedim.

Binance BannerBinance Banner

ADA Fiyat 20 Ağustos 2022

Geçtiğimiz günlerde ADA 0,60 dolar bölgesine kadar yükseldi. Ancak 0,60 dolar seviyesini göremeden değer kaybetmeye başladı. Yazıyı hazırladığım sırada 0,45 dolar bölgesinden işlem görüyor.

ADA Grafik 20 Ağustos 2022

Cardano ADA fiyat grafiği 20.08.2022. 6 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Cardano/Tether (ADA/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik 6 saatlik zaman diliminedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

ADA Analiz 20 Ağustos 2022

Grafikteki yeşil bölgeler farklı zaman dilimlerine ait destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Grafiğe genel olarak baktığımızda mayıs ayından bu yana fiyat hareketlerinin biraz garipleştiğini ve belirli bir paterne uymadığını görmekteyiz. Bazen ani yükselişler bazen de ani düşüşler yaşamakta. Yazının giriş kısmında da bahsettiğim gibi bu nedenlerden dolayı son zamanlarda ADA fiyat analizi yazısı hazırlamıyordum. Ancak son düşüşten sonra ADA’nın 0,45 dolar bölgesindeki desteğine gelince sizlerle paylaşmak istedim. Grafiğe baktığımızda bu bölgenin genel olarak düzgün bir şekilde çalıştığını görmekteyiz. Zaten son düşüş de burada durmuş durumda. Ancak şunu belirtmeliyim, küçük zaman dilimine indiğimde henüz net bir dönüş formasyonu oluşmadığını gördüm.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ADA/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar