Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56317.61
9.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3227.29
4.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.29
6.59%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.4
2.58%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Cardano ADA Fiyat Analizi 11.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Cardano ADA Fiyat Analizi 11.06.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda CARDANO yani ADA grafiğini inceleyeceğiz. En son geçen hafta incelediğim ADA grafiğinde yaşanan gelişmeler sonrası tekrar incelemek istedim. Sizleri çok bekletmeden fiyat analizine gecelim.

Cardano ADA fiyat grafiği 11.06.2021. Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Fiyat analizi serimizi takip eden herkesin bildiği gibi, grafiğimizdeki mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmaktadır. Grafiğimizde ayrıca düşen bir trend bulunmaktadır.

Binance BannerBinance Banner

Bir önceki ADA fiyat analizinde takip ettiğimiz yükselen trend çizgimiz vardı. Yükselen trend çizgimiz kırıldıktan sonra teknik olarak durumun riskli olacağını aktarmıştım. Bu kırılım 1.66 dolar seviyesinde yaşandı. Bir süre trend çizgimize paralel şekilde yükselse de trend çizgisinin üstüne çıkamadı ve düşüş derinleşti.

Cardano ADA Grafiği Yorum

Grafiğimizde gördüğünüz destek ve direnç bölgeleri güzel çalışıyor, bu nedenle bu bölgelere göre takip etmeye devam edeceğim. Destek seviyesine gerilemesi durumunda, scalp işlem olacak şekilde tepkiden faydalanmayı düşünüyorum. Ancak grafiğimizin asıl konusu düşen trend olacaktır. Düşen trend kırılımını yakından takip ettiğim coinlerden biri ADA, direnç ve düşen trend kırılımı birlikte olması durumunda, pozisyonlar güzel kâr olanağı sağlıyorlar. Bu şekilde kırılan direnç bölgemizin üstünde işleme girdiğimiz zaman stop mesafemiz yakın olması bizler için bir avantaj, son zamanlarda hacim eksikliği nedeniyle pozisyonlarımı uzun süre tutmuyorum. İlk direnç bölgesinde pozisyonu kapatmak veya %70 oranında kapatıp kalan miktarı stoplu taşıyorum. En azından market şartları biraz daha olgunlaşana kadar bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum.

ADA grafiğimiz için teknik değerlendirmem şu an için bu kadar, ilerleyen günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar