Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53479.14
3.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3147.39
3.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.92
5.90%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.3
2.85%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Cardano ADA Fiyat Analizi 22.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Cardano ADA Fiyat Analizi 22.02.2022

Herkese iyi akşamlar, bu akşamki yazımda Cardano’ya yer vereceğim. Biliyorsunuz ki son günlerde Cardano’yu yakından takip ediyorduk ve grafiğinde de önemli bir gelişme yaşanınca tekrar buradan paylaşmak istedim.

ADA Fiyat 22 Şubat 2022

Cardano maalesef ki 1 dolar seviyesinin altına düştü. Bugün 0,82 dolar seviyesinin altına kadar gerileme yaşadı. Yazıyı hazırladığım saatte 0,88 dolar bandından işlem görüyor.

Binance BannerBinance Banner

ADA Grafik 22 Şubat 2022

Cardano ADA fiyat grafiği 22.02.2022. 6 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Cardano/Tether (ADA/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik 6 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

ADA Analiz 22 Şubat 2022

Grafikteki yeşil bölgeler ADA grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Alttaki iki bölgeyi yeni eklemek durumda kaldım. Çünkü Cardano en son 1 yıl önce bu seviyelere inmişti. Aslında bu cümle de durumun kritikliğini açıklamakta. Hem son yazılarımda hem de videolarımda ADA için 1 dolar bölgesinin ne kadar önemli olduğunu söylemekteydim. Maalesef ki geçtiğimiz günlerde bu bölge kırıldı. Kırıldıktan sonra da fiyatın nasıl hareket ettiğini görmekteyiz zaten.

Şimdilik çok güzel bir yapı oluşmadıkça kısa vadeli işlemleri tercih etmeyi düşünüyorum.

ADA Yorum 22 Şubat 2022

Sürekli 1 dolar bölgesinin güçlü bir destek olduğundan bahsediyorduk. Buranın kırılmasıyla destek/direnç dönüşümünden dolayı karşımızda oldukça güçlü bir direnç olacağını söyleyebiliriz.

Bu analize TradingView üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ADA/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar