Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56776.53
10.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3251.93
5.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.13
5.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.9
0.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Cardano ADA Fiyat Analizi 06.01.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Cardano ADA Fiyat Analizi 06.01.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Cardano yani ADA’yı inceleyeceğim. Cardano fiyat analizi oldukça fazla istek almakta, bu nedenle ADA grafiğini sıklıkla incelemeye çalışıyorum. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum kısmına geçelim.

ADA Fiyat 6 Ocak 2022

Fiyat açısından ADA 2022 yılına olumsuz başladı diyebiliriz. Bugün yaşanan düşüş ile birlikte ADA 1.18 dolar seviyesine kadar geriledi. Şu an 1.23 dolar seviyesinde işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

ADA Grafik 6 Ocak 2022

Cardano ADA fiyat grafiği 06.01.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz grafik TradingView aracılığıyla temin edilmiştir. Grafiğimizde Binance borsasının sağladığı ADA/USDT paritesi kullanılmıştır ve grafiğimizin alt kısmına baktığımız zaman RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

ADA Analiz 6 Ocak 2022

Her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerini mor alanlar ile belirttim. Bugün yaşanan düşüş ile birlikte ADA güçlü destek bölgesine kadar geriledi. 1.2 dolar destek seviyemiz grafikte de görüldüğü gibi oldukça iyi çalışmakta. Bu nedenle 1.2 dolar destek seviyemizi yakından takip etmeliyiz. Şu an için destek bölgemizden alınan tepki iyi görünmekte, umarım direnç bölgesine kadar bir yükseliş görebiliriz. Destek seviyenin kaybedilmesi durumunda, destek seviyemiz güçlü bir direnç bölgesi olarak karşımıza çıkabilir. Bu nedenle strateji oluştururken stop mesafesi belirlemek oldukça önemlidir.

ADA Yorum 6 Ocak 2022

Destek altında zarar kesilecek şekilde açılan pozisyonlar için risk satışı yapmak mantıklı olacaktır. Ardından hedef alınabilecek seviyeler direnç bölgeleri olacaktır. Umarım tüm hedefler gelir ve Cardano yatırımcılarını mutlu eder.

Cardano grafiğimiz için teknik değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ADA/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar