Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67428.07
-3.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3788.45
1.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.55
-5.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.9
-3.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Cardano Fiyatı Önemli Desteğine Yaklaşıyor! Analist ADA Coin’i Değerlendirdi

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Cardano Fiyatı Önemli Desteğine Yaklaşıyor! Analist ADA Coin’i Değerlendirdi

Bu akşamki fiyat analizi yazımda uzun zamandır incelemediğim bir coine bakacağım. Cardano önemli bir destek seviyesine yaklaşmak üzere. Bundan dolayı da Cardano grafiğini sizlerle paylaşmak istedim. Lafı fazla uzatmadan analiz kısmımıza geçelim.

ADA Fiyat 18 Ocak 2022

Dün gece saatlerinde 1,60 dolar seviyesini zorlayan ADA burayı geçebildi. Ama burada tutunamadı ve bu hareket sadece fitil olarak kaldı. Yazıyı hazırladığım saatte 1,43 dolar seviyesinden işlem görmekte.

728×90 muhabbit - Cardano Fiyatı Önemli Desteğine Yaklaşıyor! Analist ADA Coin'i Değerlendirdi300x250 muhabbit - Cardano Fiyatı Önemli Desteğine Yaklaşıyor! Analist ADA Coin'i Değerlendirdi

ADA Grafik 18 Ocak 2022

b67pJiM5 - Cardano Fiyatı Önemli Desteğine Yaklaşıyor! Analist ADA Coin'i Değerlendirdi
Cardano ADA fiyat grafiği 18.01.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında listeli Cardano/Tether (ADA/USDT) fiyat grafiği. Grafik 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

ADA Analiz 18 Ocak 2022

Grafikteki yeşil bölgeler orta/usun vadede takip ettiğim ADA destek ve direnç bölgeleri. Bugün bunlardan bizim için iki tanesi önemli ve bunlara bakacağız. Yazımın üst kısmında ADA’nın 1,60 dolar bölgesini test ettiğini belirtmiştim. Bu bölge orta/uzun vadede bizim için oldukça önemli olacak. Eğer fiyat burayı kırmayı başarır ise yükseliş trendi için oldukça önemli bir adım atmış olacağını düşünüyorum. Haliyle bu bölgeyi yakından takip etmeye devam edeceğim.

Yukarıdakilere ek olarak fiyatın 1,60 dolar bölgesinden ret yedikten sonra alttaki destek seviyesine yaklaştığını görmekteyiz. Burasının güçlü bir destek seviyesi olduğunu düşünmekteyim. Haliyle bu bölgede küçük zaman diliminde dönüş belirtileri arayacağım. Çünkü fiyatın bu destekten tepki alacağını düşünüyorum.

ADA Yorum 18 Ocak 2022

Yukarıda genel olarak ADA grafiğinden bahsettim. Grafikteki 1,33 dolar bölgesinden tepki almasını umduğumu belirttim. Ancak bu tepki ile 1,60 dolar bölgesi kırılır mı bunu kestirmek zor. Çünkü 1,60 dolar bölgesi oldukça güçlü ve önemli bir direnç şu an.

Bu analize TradingView üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ADA/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar